NEPLP turpmāk vadīs Aija Dulevska

0 komentāri

Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētāja turpmāk būs līdzšinējā šā amata pienākumu izpildītāja Aija Dulevska.

Tāds lēmums šodien tika pieņemts padomes ārkārtas sēdē. Līdz balsojumam par otru kandidāti – Daci Ķezberi – padomes locekļi nemaz netika, jo jau ar četrām balsīm “par” amatā bija ievēlējuši Dulevsku. “Pret” viņas kandidatūru balsoja vienīgi ar tiesas spriedumu darbā atjaunotais kādreizējais padomes vadītājs Ainārs Dimants. Jaunajai un bijušajam vadītājam katram ir sava vīzija, kā turpmāk ritēs padomes darbs.

Foto

Līdz ar padomes priekšsēdētāja ievēlēšanu pārdalītas arī padomes locekļu pārraudzības sfēras. Par komercradio nozari turpmāk atbildēs Dulevska. Iepriekš par šo jomu atbildēja Dainis Mjartāns, kurš turpmāk pārraudzīs tikai Latvijas Radio. Tikmēr Dimantam uzticēta atbildība par komerctelevīzijām, kā arī sadarbības projektiem ar sabiedriskajiem medijiem. Ivars Zviedris kā līdz šim turpinās atbildēt par kabeļtelevīzijām un reģionālajām televīzijām, bet Ķezbere – par Latvijas Televīziju.

Jau šonedēļ, 7. janvārī, tiks vēlēts arī padomes vadītājas vietnieks. Šim amatam tiks virzīta Ķezberes kandidatūra.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas