NEPLP piemēro sodus PBK un Autoradio Rēzekne par neobjektīvu Ukrainas notikumu atspoguļošanu

0 komentāri

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) piemērojusi 3600 eiro lielu sodu Pirmajam Baltijas kanālam (PBK) un 700 eiro sodu Autoradio Rēzekne par vienpusējas, neobjektīvas informācijas sniegšanu par notikumiem Ukrainā, informē NEPLP Informācijas centra vadītāja Agnese Berga.

PBK 3600 eiro sods piemērots, ņemot arī vērā, ka PBK ir pārrobežu programma un pēdējā gada laikā jau vairākkārt sodīta par šādiem pārkāpumiem.

Piemērojot 700 eiro sodu Autoradio Rēzekne, NEPLP ņēmusi vērā pārkāpēja materiālo stāvokli, faktu, ka Autoradio Rēzekne iepriekš nav bijusi sodīta un ir reģionālā programma, kas tiek izplatīta salīdzinoši nelielā teritorijā.

Kā vēstīts, NEPLP 24. jūlijā sāka administratīvo pārkāpumu lietas par iespējamajiem pārkāpumiem PBK raidījuma Vremja sižetos par notikumiem Ukrainā 12. jūlijā. PBK ziņās tika demonstrēts sižetu par bērnu spīdzināšanu Ukrainā. Tas izraisīja sabiedrības sašutumu sociālajos tīklos Latvijā, par to šokēti bija pārstāvji arī Krievijā.

NEPLP sāka administratīvo pārkāpumu lietā arī par programmas Autoradio Rēzekne neatkarīgā producenta veidotajā raidījumā Golos Rossiji no šā gada 7. līdz 9. maijam translēto.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas