NEPLP piemēro sodu par rupjībām Latvijas Radio 5 ēterā

0 komentāri

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) pieņēmusi lēmumu sodīt Latvijas Radio, piemērojot naudas sodu 1500 eiro apmērā par muzikālu darbu ar rupju un nepieklājīgu saturu izplatīšanu programmas Latvijas Radio 5 – Pieci.lv raidījuma Beidz ar pieci rubrikā 3:30 klubs, informē NEPLP Informācijas centra vadītāja Agnese Berga.

Konstatēts, ka minētajos raidījumos atskaņotas dziesmas ar rupju un nepieklājīgu tekstu, pārkāpjot EPLL 66. panta otro daļu un izdarot Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 201.5 panta piektajā daļā paredzēto administratīvo pārkāpumu. LR savos paskaidrojumos pārkāpumu ir atzinusi un ir NEPLP informējusi par satura kvalitātes un vadības kontroles nodrošināšanas procesa ieviešanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau iepriekš, 30. jūlijā, par rupju un nepieklājīgu izteicienu izplatīšanu NEPLP pieņēma lēmumu sodīt Latvijas Radio 5 – Pieci.lv raidījuma Pilnīgs vakars rubrikā Pieliec punktu. Toreiz tika piemērots administratīvais sods 8000 eiro apmērā.

Savā lēmumā NEPL arī bija iztulkots dziesmas South Park dziesmas Uncle Fucker teksts latviešu valodā. Ar to var iepazīties šeit (Uzmannību, tekstā lasāmi necenzēti izteicieni)!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas