Nepilnu četru mēnešu laikā no Latvijas izraidīti 85 ārzemnieki

0 komentāri

Valsts robežsardze iepriekšējās nedēļas laikā no valsts izraidījusi 12 Vjetnamas pilsoņus. Kopš šā gada sākuma no Latvijas jau izraidīti 85 ārzemnieki, no tiem 55 vjetnamieši.

2015. gadā kopā tika izraidīti 427 ārzemnieki, starp kuriem 253 bija Vjetnamas pilsoņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Svētdien, 10. aprīlī, Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 33 likumpārkāpējus.

Uz ārējām robežām konstatēti 6 robežpārkāpēji, tostarp:

ieceļošana Latvijā liegta 1 ārzemniecei. Terehovas robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta 1 Moldovas pilsonei, jo ārzemniecei nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas. Sieviete atgriezta uz izceļošanas valsti;

uzturēšanās nosacījumu pārkāpumi konstatēti 1 ārzemniekam. Lidostas Rīga robežkontroles punktā konstatēta Krievijas pilsone, kura bija pārkāpusi uzturēšanās nosacījumus (pārsniegts vīzā noteiktais uzturēšanās laiks) Šengenas zonas valstu teritorijā. Sieviete saukta pie administratīvās atbildības.

Izceļošana no valsts liegta 2 Latvijas pilsoņiem

Lidostas Rīga robežkontroles punktā konstatēts 1 nepilngadīgs Latvijas pilsonis, kuram nebija vecāku notariāli apliecinātas piekrišanas patstāvīgai izceļošanai no Latvijas, un 1 policijas uzraudzībā esošs Latvijas pilsonis, kurš bez procesa virzītāja rakstiskas atļaujas nedrīkst izceļot no valsts. Abām personām liegta izceļošana no Latvijas.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti 19 personām – 8 Moldovas, 6 Lietuvas, 4 Igaunijas un 1 Krievijas pilsonim.

Transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas konstatējušas pārkāpumus 8 personām – 3 Latvijas, 2 Krievijas, 1 Lietuvas, 1 Igaunijas un 1 Baltkrievijas pilsonim.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas