Nenokavē, jau rīt! Piena paku regate Jelgavā pulcēs vairāk nekā 30 komandas

0 komentāri

Sestdien, 29.augustā Jelgavā notiks ikgadējie XV Vispārējie Piena, Maizes un medus svētki Hercoga Jēkaba laukumā, savukārt ūdens sporta cienītājiem būs iespēja startēt XII Baltais piena paku regate Lielupes promenādē. Šogad skatītājiem būs iespēja just līdzi vairāk nekā 30 komandām, kas pieteikušas dalību.

Jau no pulksten 10 līdz pat 17 ikviens aicināts uz gada gardākajiem svētkiem Hercoga Jēkaba laukumā, lai iepazītos, nogaršotu un iegādātos dažādus piena, maizes un medus izstrādājumus, kā arī citus gardumus un amatnieku darinājumus, ko piedāvās 260 svētku dalībnieki, tostarp A/S Tukuma Piens.

Pēcpusdienā norisināsies aktīvākā dienas daļa – Eiropā lielākā ”Baltais” piena paku regate, kas sāksies ar tūristu kanoe laivu sacensībām Lielupē. Nedaudz vēlāk no plkst. 14:30 sekos no piena pakām būvēto laivu apskate un komandu prezentācijas promenādē. Pēc tam apmeklētāju acis priecēs ūdenssporta paraugdemonstrējumi Lielupē, kas solās būt īpaši spraigi.

Pēcpusdienā notiks Baltais piena paku laivu parādes un ātruma braucieni, kur peldlīdzekļu būvei koopā izmantotas Baltais 42000 piena pakas. Vēlāk sekos airu dēļu jeb SUP amatieru sacensības, kurās aicināts piedalīties ikviens!

Vakara noslēgumā, kad kuģi būs pietauvoti krastā, no pulksten 18:00 apmeklētāji aicināti uz Pasta salu, kur ar grupas Pienvedēja piedzīvojumi” koncertu iesāksies regates vakara programma. Pulksten 19:15 turpat Pasta salā uzzināsim, kurai komandai žūrijas komisija piešķirs Treknākā piena kuģa, Inovatīvākās laivas u.c. titulus. Pēc apbalvošanas – dejas ar Normundu Rutuli, Ivo Fominu un DJ JAX.

Ieeja pasākumā – bez maksas.

Ieskats pagājušā gada piena paku sacensībās!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas