Ņem vērā! Pēdējo dienu var deklarēties Rīgā, lai saņemtu NĪN atlaides

1 komentārs

Šodien pēdējo dienu var deklarēt savu dzīvesvietu Rīgā, lai saņemtu nekustamā īpašuma nodokļa atlaides.

Pašvaldība aicina to neatlikt uz pēdējo brīdi, jo elektroniskās deklarēšanās sistēma šovakar nebūs pieejama.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

No šā gada Rīgā mājokļiem, kuros neviens nav deklarējies, nodokļa likme noteikta pusotra procenta apmērā. Un tas ir līdz pat septiņām reizēm vairāk nekā tiem mājokļiem, kurus kāds norādījis kā savu deklarēto dzīvesvietu.

Ņemot vērā iedzīvotāju sūdzības, ka viņi par jauno kārtību nav zinājuši, Rīgas dome noteica pārejas periodu, dodot laiku dzīvesvietu deklarēt vēl līdz februāra beigām.

Tiem, kas vēlas to darīt elektroniski ar portāla Latvija.lv starpniecību, jāņem vērā, ka no plkst. 23.30 to nebūs iespējams izdarīt un arī liela pieprasījuma gadījumā var rasties tehniskas problēmas.

Izmaiņas nodokļos pašvaldība pamato ar to, ka liela daļa tukšo dzīvokļu Rīgā pieder vai nu ārzemniekiem, vai juridiskām personām, kam nebūtu pamatoti piešķirt atlaides.

1 komentārs

TOP komentāri

  • oomīte
    +1

    oomīte

    deklarējies, lai papildinātu sc ķešu lai būtu vairāk līdzekļu plakātiem un tava pilsēta nesaņemtu neko.

    29.02.2016 11:40

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas