Nelikumīgu GNP izciršanu veikusi, iespējams, jau iepriekš ar vairākām tiesvedībām saistīta persona

0 komentāri

Pirms divām nedēļām TV3 raidījums Bez Tabu jau ziņoja par, iespējams, nelikumīgu koku ciršanu Gaujas vecupes tīrīšanu Gaujas Nacionālajā parka teritorijā. Iepriekš sniegtā informācija ir apstiprinājusies, turklāt kļuva zināms, ka daļa darbu veikti bez jebkādām atļaujām un saskaņošanas.

Dabas aizsardzības pārvaldē informē, ka viens no īpašumiem pieder Ginta Lazdiņa mātei. Viņa vārdu mediji saista ar vairākām tiesvedībām, kurās viņš ir kā aizdomās turamais par nelikumīgām darbībām tieši Gaujas Nacionālajā parkā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par nodarīto Dabas aizsardzības pārvalde ierosinājusi vairākas administratīvās lietvedības. Nebija skaidrs, vai rakšana notiek Gaujas meandra līkumā vai dīķī.

Šobrīd Bez Tabu rīcībā nonākusi informācija par vēl vairākām Nacionālā parka teritorijām, kur, iespējams, veiktas vēl vairākas nelikumīgas darbības.

Viens no īpašumiem tiek saistīts ar tagadējā Siguldas mēra vārdu. Bez Tabu devās atkārtoti uz Gaujas Nacionālo parku, ko viņi skatīja jau labi zināmajā vietā un kāds ir Dabas aizsardzības pārvaldes slēdziens skaties jau šovakar  Bez Tabu plkst. 19.30!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas