Nelegālās interneta vietnes meklē azartspēļu ierobežojumu apvedceļus

0 komentāri

Šodien aprit precīzi divi mēneši, kopš spēkā stājušies strīdīgie azartspēļu ierobežojumi internetā. Kamēr nelegālo vietņu lietotāji vēl meklē veidus, kā tos apiet, inspekcija paliek pie pārliecības, ka pusgada – gada laikā nelikumīgās izložu vietnes Latvijā būs pilnībā izskaustas. 

1.augustā stājās spēkā grozījumi ar augstu mērķi – izskaust aptuveni 1500 nelegālo interneta vietņu, kurās cilvēki spēlē kārtis, liek likmes un piedalās totalizatoros. Citiem vārdiem, aizraujas ar virtuālajām azartspēlēm.

Tikai četras mājaslapas līdz šim darbojās legāli, pārējās – ēnu zonā. Tātad arī nemaksāja nodokļus. Kopš augusta sākuma nelegālās vietnes ir slēgtas.

Kopš augusta azartspēļu uzraugs jau bloķējis vairāk nekā 200 domēna vārdu un gandrīz 400 IP adrešu. Tomēr tā ne tuvu vēl nav likumdevēja uzvara.

Hakeri pat savos blogos dižojas, ka māk apiet uzliktos ierobežojumus, tomēr inspekcijas vadītāja paliek pie pārliecības – aizliegums tik un tā bija nepieciešams.

Pagaidām neviens jauns azartspēļu uzņēmums vēl nav legalizējies. Tirgū joprojām ir tikai 4 godīgi spēlētāji, bet pārējie vēl meklē aizlieguma apvedceļus. Tomēr spēļu biznesa asociācija ir optimistiska – gada laikā tirgus būšot sakārtots.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas