”Nekasaties”, nedodiet kukuļus, dzīvojiet saticīgi un vairojaties, Urmass Kanāls sveic valsts svētkos

0 komentāri

Šodien, 18. novembrī, Latvija svin savu 97. dzimšanas dienu, novēlējumu Latvijai un tās iedzīvotājiem sagatavojis arī igauņu spiegs Urmass Kanāls.

Urmass Kanāls sirsnīgi sveic Latvijas iedzīvotājus valsts svētkos un novēl ”nekasīties”, nedot un neņemt kukuļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Netaisiet mazas, riebīgas shēmiņas. Dzīvojiet saticīgi un godīgi. Ejiet uz randiņiem, precieties un vairojieties. Ja jūsu būs daudz, jums nebūs drauds ne okupanti, ne bēgļi. Priekā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas