ZZS grib, lai Latvijai bēgļu uzņemšanu Eiropa uzliek ar direktīvu

2 komentāri

Līdz trešdienai Zaļo un zemnieku savienība bēgļu jautājumā pretestību neizrādīja. Tā bija piekritusi 250 patvēruma meklētāju uzņemšanai. No saviem iebildumiem pamazām atkāpšanās ceļus meklēja arī Nacionālā apvienība. Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas paziņojums par valdības iespējamu sagrūšanu bēgļu dēļ Nacionālās apvienības ministriem un Saeimas amatpersonām bija signāls, ka nākamo valdību var veidot arī bez viņiem.

Nedēļas vidū par bēgļiem sāka runāt Ventspils mērs Aivars Lembergs, un viss strauji mainījās. Mērs bēgļu problēmās vainoja ASV. Lai Amerika bēgļu problēmas arī risina, pauda Lembergs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aivars Lembergs partijas Latvija un Ventspilij priekšsēdētājs:

Pašvaldības nevienu bēgli uzņemt principā nevar. Kas te mēs viņiem dosim vīzu, kas mums ir savs režīms kaut kāds, mums ir kaut kāda Latvijas ārējā robeža? Kas mums ir savas pases? Mums ir migrācijas dienests? Kas viņi slimi ir palikuši tie rīdzinieki?

Trešdien ZZS frakcijā nolēma, ka nostāja būs cieta – ne vairāk par 250 bēgļiem. Un – vai tur valdība ir vai nav, tas nav no svara. Pēc šāda notikumu pavērsiena arī Nacionālajai apvienībai atgriezās apņēmība.

Bēgļu uzņemšanas pretinieki Zaļajos zemniekos un Nacionālajā apvienībā ļoti labi zina, kas jādara Briselei – jāslēdz ciet Dienvidu robežas, jāšķiro bēgļi labāk un arī jāiznīcina bēgļu transports. Ir arī priekšlikums uzdot ārlietu ministram Rinkēvičam uz karstām pēdām sarunāt ar Argentīnu un Čīli, lai tās bēgļus uzņem pie sevis. Latvijā nē.

Kāds politiķus no Nacionālās apvienības aiz slēgtām durvīm minējis, ka esošajā ģeopolitiskajā situācijā labējās partijas nedrīkst zaudēt popularitāti, un tas notiktu, ja tās piekāptos Junkera priekšlikumam uzņemt Latvijā papildu 500 bēgļus. Tas, ka Lietuvā un Igaunijā nepopulārais lēmums ir akceptēts un ka Latvijā bēgļu dēļ var sagrūt valdība, ZZS un Nacionālajai apvienībai nav arguments.

Skaties video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Ldz
  0

  Ldz

  Sava nostaja un konkrets viedoklis. Pareizs(a)

  19.09.2015 11:23

 • M
  0

  M

  A. Lembergs - cilveks,kurs lietas sauc pareizajos vardos!

  19.09.2015 11:21

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas