Viltojot parakstus, no VID EDS izzog astoņu firmu dokumentus; VID atbildību neuzņemas

Pēc tā saucamā ”NEO skandāla”, kad, izmantojot caurumu Valsts Ieņēmumu dienesta (VID) datoru sistēmā, noplūda liels apjoms uzņēmumu datu, VID centies nepilnības novērst. Tomēr izrādās nav jābūt ar īpašām prasmēm apveltītam datorlietu pārzinātājam, lai joprojām varētu nozagt informāciju no VID.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Tors

  Tors

  Vai tad VID darbiniekiem nav ar iesniegumu jāprasa arī kādas pilnvaras vai prokūras dokumenti? Tas ir pilnīgs lohatrons nevis valsts pārvalde.
 • ??

  ??

  Ja kāda iestāde nevar garantēt informācijas drošību, tā nedrīkst prasīt, lai viņiem šāda informācija tiktu iesniegta. Vai VID nepietiek ar to, ka nodokļi tiek nomaksāti, kādi vēl dokumenti viņiem vajadzīgi? Kādas atskaites, kādi klienti, kādi piegādātāji??? Kāda VID daļa gar maniem piegādātājiem un klientiem???
 • ddd

  ddd

  Tele2 varētu pakomentēt par savu klientu ..., bet gan jau ka tas ir priekšapmaksas numurs no kā ir slēdzies pie EDS .....
 • !

  !

  Izskatās, ka Aleksandrs Antonovs iepriekš ir sodīts, ja atmiņa neviļ, tad pases, un personas kodi ar ciparu kombināciju -130.. pagājušajā gadsimtā tika piešķirti ieslodzījuma vietās.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.