VIDEO! Urbanoviča dārgais Range Rover rupji pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus

1 komentārs

Kāds Nekā personīga skatītājs nofilmējis Jāņa Urbanoviča izmantoto Range Rover rupji pārkāpjam ceļu satiksmes noteikumus uz Rīgas-Daugavpils šosejas. Urbanovičs noliedz, ka bijis pie stūres, taču skaidrojumi rada šaubas par šā apgalvojuma patiesumu.

Saeimas deputāts saskaņietis Jānis Urbanovičs brauc ar dārgu Range Rover. Tā ir viena no lepnākajām automašīnām Saeimas deputātu autoparkā. To nevar nepamanīt. Automašīnu ievērojis arī kāds Nekā personīga skatītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skatītājs Urbanoviča auto pamanījis svētdien 11.00 no rīta uz Rīgas-Daugavpils šosejas Pļaviņās. Braucējs pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu, kas minētajā vieta ir 70 kilometri stundā, apdzinis krustojumā, šķērsojot nepārtraukto līniju.

Video autors:

Automašīnu es piefiksēju tāpēc, ka skatos televizoru, sekoju līdzi politikai arī. Pēc numurzīmes pazinu – skatījos atpakaļskata spogulī un redzu, ka nu pazīstama automašīna šķiet. Nu tādas daudz mašīnas nebrauc pa mūsu ceļiem. Nu un tad skatos, ka tā ir mūsu deputāta mašīna, Jānim Urbanovičam piederoša.

Vai jūs saskatījāt pašu autovadītāju?

Autovadītāju, nu teiksim tā, man automašīna ir zemāka nekā džips. No deguna uz leju tos apaļīgos vaigus varēja redzēt, tiešām varēja pateikt, varētu būt, ka bija Jānis Urbanovičs. Cauri Pļaviņu pilsētai viņš jau izskatījās tāds diezgan nemierīgs pie stūres, un es iekšēji jutu, kad izbrauksim uz liela ceļa, viņš noteikti man dosies garām. Nu un tieši tā arī notika.

Urbanovičs ir iecienījis Range Rover spēkratus. Pie jaunākās, vairāk nekā 100 tūkstošus eiro vērtās automašīnas Range Rover, Urbanovičs tika šovasar. Automašīna reģistrēta sabiedriskajai organizācijai Baltijas Forums, kurā deputāts ir dibinātājs un prezidents. Noskatījies Nekā personīga rīcībā esošo video, Jānis Urbanovičs liedzas, ka pārkāpuma brīdī būtu bijis pie auto stūres.

Uz jautājumu, vai video pārkāpjam noteikumus ir redzams viņš, Urbanovičs atbild: “Noteikti nē! Es jau četrus gadus neesmu pārkāpis ceļu satiksmes likumus. Četrus gadus!”

Brīdi padomājis, Urbanovičs vēl arī paziņo, ka viņam ir aizdomas, kas varētu būt nekaunīgais pārkāpējs. Lepno automašīnu Baltijas forumā izmantojot vēl divi darbinieki.

Foto:

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • To Juks
    0

    To Juks

    Mūsu Jānītis nav pie vainas!

    14.12.2015 03:20

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas