Rīgas reģiona policijas šefu uz šosejas aptur policija. Viņš apgalvo, ka tikai pārbaudījis, kā strādā padotie

Nekā personīga rīcībā nonākusi informācija par kādu pārkāpumu, ko izdarījusi augstu stāvoša Valsts policijas amatpersona. Runa ir par atļautā braukšanas ātruma neievērošanu, braucot ar dienesta automašīnu.

Atpakaļ uz rakstu

14 komentāri

 • guls
 • vecis

  vecis

  kad es stradaju no a.m datora regulari tika izzdzesti vide kad priesnieki zvanija un teica, ka negrib protokolus, un kuzis ari
 • kaspars
 • Kristaps
 • janis

  janis

  Rēzeknes gadījums <- galviņā arī kaut kas ir vai tikai nekontrolēta verbālā caureja? Stulbāku komentāru redzējis neesmu. Pats strādātu policijā domājams ka drīzāk bikses pieliktu kā protokolu stādītu augstāk stāvošam. Dažiem laikam nav skaidrs, ka augstāk stāvoša sodīšana, kaut likumiska ir nāvesspriedums amatam.
 • SO.

  SO.

  Vai tur nav vēl viens pārkāpums-kas sēdēja blakus?Viņš teica, ka ar dienestu nesaistita persona-sieva vai "dūdiņa"?Mašīna taču bija dienesta.
 • Juta

  Juta

  Jā priekšnieku visatļautība ir neizmērojama, bet vainīgi, protams, vienmēr būs padotie, kā šajā gadījumā ceļu policisti! Un atrodas tādi , kā šajos komentāros ,,Rēzeknes gadījuma'' stukacš, kurš raksta, ka policisti izdabā savam priekšniekam. Bet jefiņ, tie policisti ir tikai cilvēki, viņiem vajadzīgs darbs un alga tāpat, kā pārējiem, tādēļ jautāju tev Rēzeknes gadījum - tu neizdabā savam priekšniekam nekad, lai pasargātu sevi no nepamatotām nepatikšanām?
 • Kas tad nu
 • Atbilde

  Atbilde

  Bezkauňa! Eksperimentēja mērkaķis! Ja tāds lohs notriektu cilvêku, viņu attaisnotu uz eksperimenta pamata?
  Kaut ko vēl debilāku laikam grūti izdomāt, laime, ka kādu nenosita.
  Iekrita,bet lai maskētu savu vainu ,vaino policistus, kas godīgi pilda savus pienākumus.
 • Rēzeknes gadījums

  Rēzeknes gadījums

  http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/rezekne-noslepkavota-jauniete-aizturets-policista-dels-un-konsta.a113175/
  10. janvāris 2015.g. Valsts policija atzīst, ka policijas patruļa uz kāda autoceļa apturējusi automašīnu, taču, konstatējot, ka pie stūres sēž viņu kolēģa nepilngadīgais dēls, nesastādīja protokolu par braukšanu bez tiesībām un nepārbaudīja, kas ir automašīnas īpašnieks. Abus policistus no dienesta atvaļināja.
  Arī tagad skaidri redzam policistu centieni izdabāt savam priekšniekam Marķitānam, nepildot savus dienesta pienakumus, nesastādot protokolu. Arī Marķitāns izrādās nezina savas tiesības un pienākumus, jo uzreiz vajadzēja šos cepistus no dienesta padzīt, jo viņi neizpldīja pašu galveno - neievēroja LR Satversmi - 91. pants. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas bez jebkādas diskriminācijas.
  Tagad redzam, kādā briesmīgā staoklī atrodas Valsts policija. Vienus no dienesta padzen par to, ka aiztur policista dēlu un nesastāda protokolu, citus tikai norāj sapulcē, pat fui nepasaka, bet priekšniekam liels atalgojums.
  Valsts policijas reputācija ir pilnīgi, nu bet PILNĪGI sagrauta uz ilgu laiku.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.