Nacionālboļševiki no Ludzas karo pret Ukrainas armiju

0 komentāri

Augusta beigās interneta vidē parādījās video, kuros divi Ludzas iedzīvotāji apgalvoja, ka karo Luganskas un Doņeckas republikās. Iepriekš viņi redzēti vairākos nacionālboļševika Vladimira Lindermana rīkotos pasākumos, ziņo raidījums ”Nekā Personīga”. 

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis solīja, ka ziņu patiesumu par Latvijas pilsoņu karošanu separātistu rindās dosies skaidrot Drošības policija. Situāciju sarežģī fakts, ka bruņotie grupējumi nav atzīti par teroristiem. Tomēr par karošanu pretlikumīgos grupējumos var sodīt līdz astoņiem gadiem cietumā.

”Vasjoks” – īstajā vārdā Valentīns Miļucins. Vjačeslavs Visockis ar iesauku ”Sedoi”. Nacbolu kaujas vienības ”Interbrigada” izveidotā interneta lapā abi agrākie ludzēnieši lepojas ar savu drošsirdību. Tas ļauj domāt, ka viņi patiešām, ja arī nepiedalās kaujās pret Ukrainas aizstāvjiem, tad tur pat tuvumā vien atrodas. Starp viņiem – vēl viens agrākais Ludzas iedzīvotājs ar iesauku ”Mednieks”. Viņš ironiski Donbasu nosauc par vienu no labākajiem kūrortiem.

Nacbolu lapā ”Interbrigada.org” citēts arī Vladimirs Lindermans. Viņš kaunina Ludzas skolas skolotājus, kuri izteica sašutumu par savu agrāko audzēkņu došanos karot pret Ukrainas aizstāvjiem Donbasā. Lindermans saka, ka ar audzēkņiem esot jālepojas. Viņš apgalvo, ka brīvprātīgo skaits no Latvijas turpinot palielināties.

Aktīvie Krievijas aizstāvji jau iepriekš manīti vairākos pasākumos, ko Latvijā rīkoja Vladimirs Lindermans. ”Vasjoks” un ”Sedoj”redzami Lindremana ”13.janvāra kustības” dibināšanas sanāksmē, kā arī pasākumos, kur pulcējās biedrības ”Par dzimto valodu” aktīvisti.

 http://www.tvplay.lv/parraides/dombura-studija/437475?autostart=true

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas