Marķitāna iespējamā ātruma pārsniegšanas lietā atradies video un izmeklēšanā iesaistījies arī Iekšējās drošības birojs

Iepriekš Nekā personīga rīcībā nonāca ziņas, ka Rīgas reģiona policijas pārvaldes priekšnieks Guntars Marķitāns vadījis dienesta automašīnu “Ford Mondeo”, ko par ātruma pārkāpumu apturējusi pretim braucošā Rīgas pārvaldes ceļu policijas 1. rotas ekipāža. Apturētais policijas priekšnieks notiekošo centies pavērst sev izdevīgā virzienā, sakot, ka veic policistu pārbaudi. Un notikumu vietu pametis nesodīts, lai arī neoficiāli zināms, ka viņa vadītā dienesta auto ātrums pārsniedzis 130 kilometrus stundā.

Atpakaļ uz rakstu

13 komentāri

 • joske

  joske

  Pašpārliecināti bija iedomājies, ka visu paveicis, lai video nebūtu saglabājies un sāka muldēt uz nebēdu, bet nepadomāja, ka ir vēl arī citi nadzīgi darbinieki dažādās struktūrās, kas to vien gaidīja.
 • yes

  yes

  tiesāt glumo marķitānu un vēl glumāko ķuzi,kas tā par visatļautību,viens dara,otr nejēgā piesedz,vai ilgi tas turpināsies,vai arī kozlovskis demisionēs,kāpēc manu auto aptur kāds izlecot no kaut kurienes,a te,bladāc,visu drīkst : PĀRBAUDĪJIS :D
  JĀSMEJAS, KAS PAR KLAUNU IESTĀDI IEKŠLIETAS ????
 • averss

  averss

  Diezgan kuriozi. Ments paprasa autovadītāja apliecību, tehnisko, šis parāda es esmu priekšnieks - viss kārtībā, ā OK, brauc tālāk. :D Stulbums. Tie divi menti tagad uztaisīja sev vēl veselu kaudzi ar problēmām. Būtu sodu uzlikuši un visu izdarījuši kā nākas, bet te nostrādā kaut kāds mīzelīgums no šitādiem priekšnieku krāniņiem.

  Ja es būtu ments, man būtu pajāt, likums attiecas uz visiem... pat uz Kozlovski....130 km/h? Esi pālī? Tev riepu protektors nodilis? Man pajāt! Maksā sodu! Realitātē, ā tu esi priekšinieks... viss bumbās. Kur vēl tā notiek? Kādu atbildību prasītu no tiem pašiem 2 mentiem, ja 3 km tālāk pēc apstādināšanas un atlaišanas ar šādu ātrumu būtu izraisīta avārija ar ar bojāgājušajiem?
  • Jā
  • STARP CITU !

   STARP CITU !

   Ja jau tāds varonis- ej un strādā policijā, redzēsi kurš kuru biežāk izdrāzīs ( priekšnieku vai tevi ) !
 • Zigii

  Zigii

  Alni - Nu visticamāk, ka tā arī ir! Par bandītu ģimenēm piekrītu! Znotiņa mammītes bizness ar tādu melno kasi ka prieks! Čekus izsniedz tikai pavisam nepazīstamiem cilvēkiem.. No savējiem ņem skaidrā un liek kastītē.. Nodokļus maksā minimālos, nevis kādus pienāktos.. Bet tas salīdzinoši sīkums, ar to, cik nozog mums pats Znotiņš!!
 • alnis

  alnis

  Zigii - - - es domāju ka patiesība sen jau visiem zināma! Tikai gan jau Markitāna kungs visu piesedz lai pasam nav jādomā par meitiņas nākotni, bet znotiņš visu nosedz.. Bandītu ģimenes apvienojušās.. kauns!!
 • Zigii

  Zigii

  Zentai..
  Nedaudz taisnība tev ir.. Bet policijai vajadzētu papētīt, kā Znotiņš ir ticis pie officiālā amata un ar ko nodarbojas vēl bez tā.. Izzog valsti par tādiem cipariem ka maz neliekas!! Cietums viņa īstā vieta! Apnikuši šie iedomīgie salašņas, kas godīgi nopelnīt nav iemācījušies, jo stulbāki par akmeņiem, bet uzvedas kā pasaules nabas, visu vareni, neaizskarami prinči!
  Tiešām ceru, ka kādu dienu taisnība nāks gaismā un Tu, Nauri, atradīsi savu īsto vietu - aiz restēm!!!
 • Ķuzis.i.

  Ķuzis.i.

  Nu dirsè. s pat pèc runas var pateikt.

  Disciplinàrlietu ierosinàt un izjàt.

  Plus sodu par atĺauto àtruma pàrsniegšanu.
 • SO.

  SO.

  Protams, ka krimināllietas nebūs.Ļaus mierīgi ar godu aiziet pensijā.
 • Garamgājējs

  Garamgājējs

  Krimināllikuma 318.pants nosaka: (1) Dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana
  (1) Par valsts amatpersonas izdarītām tīšām darbībām, ļaunprātīgi izmantojot dienesta stāvokli, ja šīs darbības radījušas būtisku kaitējumu valsts varai vai pārvaldības kārtībai vai ar likumu aizsargātām personas interesēm, —
  soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
  (2) Par šā panta pirmajā daļā paredzēto noziedzīgo nodarījumu, ja tas izdarīts mantkārīgā nolūkā, —
  soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot tiesības ieņemt noteiktu amatu uz laiku līdz pieciem gadiem.
  319.pants. Valsts amatpersonas bezdarbība
  (1) Par valsts amatpersonas pienākumu nepildīšanu, tas ir, ja valsts amatpersona tīši vai aiz nolaidības neizdara darbības, kuras tai pēc likuma vai uzlikta uzdevuma jāizdara, lai novērstu kaitējumu valsts varai vai pārvaldības kārtībai vai ar likumu aizsargātām personas interesēm, un ja ar to valsts varai, pārvaldības kārtībai vai ar likumu aizsargātām personas interesēm radīts būtisks kaitējums, —
  soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

  Kā redzams, tad par šiem diviem pantiem G.Marķitāns būtu saucams pie kriminālatbildības. Turklāt viņš apšmauca policistus, uzrādot dienesta apliecību un paziņojot, ka tā esot pārbaude. Taču par to nekur neziņoja, paskaidrojumus uzreiz no policistiem nepieprasīja, un nepildīja citus ar likumu un amata aprakstā noteiktos pienākumus. Tādējādi gūstot sev morālu un materiālu labumu, jo nav jāmaksā naudas sods, nav jāpakļauj sevi disciplinārsodam.
  Cerams, ka IDB ierosinās pret Marķitānu kriminālprocesu.
 • Zenta

  Zenta

  Ta jau , ir tas Znotiņš valeka ka lielceļa varonis Rīga- Dobele pie mammites ēstuves saēsties pa paleko un nesties ar atkal ar savu sieveli atpakal uz Rīgu ! Vecais Znotiņu jefiņu iekārtojies viena iekšlietu sistēmas saimnieciskajām struktūrām ! Dzivo var saviem ienākumiem,!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.