Latvija un Rietumi bez pamata atņem bērnus un izposta ģimenes – šādu filmu sagatavojis Gapoņenko

9 komentāri

Tā dēvētā Nepilsoņu kongresa līderis Aleksandrs Gapoņenko ir sagatavojis jaunu filmu – Juvenālā justīcija. Tajā tiek vēstīts par to, ka sociālie dienesti Latvijā un Rietumos nepamatoti atņem bērnus vecākiem un izposta ģimenes. Tas esot bizness, ar kura palīdzību bērnu tirgotāji pelna naudu, vēstīts jaunajā filmā.

Tiesa gan, Nekā personīga no filmas prezentācijas tika padzīti, neatbildot uz jautājumu, vai filmas izveidotājam ir kaut kas slēpjams. Tāpat Gapoņenko žurnālistus nosauca par neliešiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taču kopumā aktīvists Gapoņenko pēdējā laikā ir sācis rūpēties par ģimeniskumu. Tiesa gan, viņa aktivitātes radījušas nopietnas bažas Drošības policijā.

Normunds Mežviets, Drošības policijas priekšnieks:

Aleksandrs Gapoņenko mūsu dienesta vērtējumā ir uztverams kā viens no pašiem aktīvākajiem Krievijas ietekmes aģentiem, kas darbojas ne tikai Latvijā, bet arī starptautiski. Pēc mūsu dienesta rīcībā esošās informācijas arī šis kungs ir saņēmis ievērojamas summas no Ārvalstīs dzīvojošo Krievijas tautiešu un sadarbības fonda. 2015. gadā saņemti 13 tūkstoši eiro dokumentālās filmas veidošanai par juvenālo justīciju. Konkrēti par šīs bīstamās Rietumu juvenālās justīcijas ietekmi uz ārvalstīs dzīvojošiem Krievijas tautiešiem.

Savukārt 2014. gadā Gapoņenko ir saņēmis 12 tūkstošus eiro vasaras nometnes organizēšanai jaunajiem līderiem, bet 2013. gadā ir saņemti 12 850 eiro mācību filmas sagatavošanai par Latvijas vēsturi 20. gadsimtā. 2012. gadā saņemti 44 000 eiro projektam par pilsoniskās sabiedrības jauno līderu apmācību. “Tas apliecina, ka naudas resursi, kas tiek iegūti no Krievijas fondiem, ir ļoti, ļoti ievērojami,” norāda Mežviets.

Rietumu netikums – bērnu tiesību aizsardzība

Eiropas juvenālā justīcija jeb bērnu tiesību aizsardzība esot pārspīlēta – tas ir viens no Rietumu netikumiem, kuras apkarošanu krievu pasaulē par savu misiju atzīst Krievijas varas elite. Rietumu izpratne par to esot pretrunā ar tradicionālajām vērtībām, ģimeni un tikumību. Šādu virzību Krievijas ideoloģija ieguva pēc Vladimira Putina runas Valdaja diskusiju klubā 2013. gadā.

Vladimirs Putins, Krievijas prezidents:

Mēs redzam, kā daudzas eiroatlantiskās valstis faktiski ir aizgājušas pa atteikšanās ceļu no savām saknēm, tostarp arī no kristīgajām vērtībām, kas ir Rietumu civilizācijas pamats. Tiek noliegtas morāles tradīcijas un jebkura tradicionālā identitāte. Nacionālā, kultūras reliģijas, pat dzimuma. Tiek realizēta politika, liekot vienā līmenī daudzbērnu ģimeni un viendzimuma laulības. Ticību Dievam un ticību sātanam. Politkorektuma ekscesi aiziet tik tālu, ka nopietni tiek runāts par partiju reģistrāciju, kuras mērķi ir pedofilijas propaganda. Šo modeli cenšas agresīvi uzspiest visiem, visai pasaulei. Esmu pārliecināts, ka šis ir taisns ceļš uz degradāciju un primitivizāciju. Dziļai morāles un demogrāfijas krīzei. Un mēs uzskatam par dabisku un pareizu šīs vērtības aizsargāt.

Akcents uz tradicionālajām vērtībām ir ideoloģisks instruments, kā saliedēt nāciju ap Putinu, sasniegt tādu atbalstu sabiedrībā, lai viņš gan savā zemē gan Rietumos varētu iebilst pret vispārpieņemto cilvēktiesību normu attiecināšanu uz Krieviju.

Šis virziens ir jāskata kontekstā ar Putina tēzēm, ka pretstatā amerikāņu dominancei pasaulē ir jābūt vairākiem varas centriem, kas atšķirtos ar savām tradīcijām, vērtībām. Un viens no šiem centriem būtu Maskava un krievu pasaule. Izmantojot tradicionālo vērtību aizstāvību kā ārpolitikas instrumentu, Putina mērķis ir izraisīt šķelšanos Rietumu sabiedrībā, panākt, lai vismaz daļa sabiedrības novēršas no liberālajam vērtībām.

Andis Kudors, Austrumeiropas politikas pētījumu centra izpilddirektors:

Ja aukstā kara laikā Padomju Savienība meklēja un mēģināja uzrunāt, un daļēji tas viņiem arī izdevās, tādus intelektuāļus, kas bija kreisi noskaņoti, kam bija kaut kādas simpātijas par sociālisma idejām. Tad tagad Krievija meklē kā uzrunāt galēji labējos un konservatīvi noskaņotos, un vienkārši kristīgi noskaņotos cilvēkus, konfrontējot viņus ar ES liberāli domājošo daļu.

Foto:

Krievija ignorē, ka pašu valstī ir lielākais šķirto ģimeņu skaits Eiropā

Kariķēt Rietumus un slavēt pašu garīgumu un tikumību sāka Krievijas televīzijas. Tās ignorē faktus, ka Krievijā ir lielākais šķirto ģimeņu, abortu, pašnāvību un slepkavību skaits Eiropā. Tāpat arī Putins ir šķīries un Lieldienās baznīcu apmeklē nevis ar savu ģimeni, bet, piemēram, ar premjeru Medvedevu un viņa sievu.

Šāds Krievijas ideoloģijas un propagandas virziens atbalsojās arī Latvijā. Kopš 2013. gada par ģimeniskumu un bērnu tikumību sāka rūpēties arī nacionālboļševiki un Kremļa finansēti nepilsoņu tiesību aizstāvji. Temats ir ļoti ērts – visus, kas iebilst, var vainot netikumībā.

Nacionālboļševiks Vladimirs Lindermans aktīvi iesaistījās 2013. gadā dibinātās organizācijas Sargāsim mūsu bērnus! parakstu vākšanā referendumam, lai aizliegtu skolās popularizēt un reklamēt seksu. Mērķis apšaubāms, jo Latvijā reklamēt seksu nepilngadīgajiem jau ir aizliegts.

Nepilsoņu kongresa līderis Gapoņenko ir pievērsies jautājumiem par bērnu izņemšanu no nelabvēlīgām ģimenēm un adopcijas jautājumiem. Par šiem tematiem runā arī organizācijas Dzimta un Mūsu bērni. Biedrību Dzimta vada Jeļena Korņetova. Viņa sludina, ka Rietumu organizācijas ir ieinteresētas izpostīt ģimenes, veicināt homoseksuālismu, lai novērstu pasaules pārapdzīvotību.

Mītus savādās organizācijas izplata galvenokārt krievvalodīgo vidē, tomēr līdzīgi domājošus atrod arī starp latviešu tradicionālo vērtību piekritējiem.

Skaties video:

9 komentāri

TOP komentāri

 • Kristine Liepina
  +1

  Kristine Liepina

  Melu kampaņas ietvaros, i-neta vidē ir publicēti šādi raksti:
  Tikumības aizstāvju izplatītajiem mītiem kājas aug Krievijā:
  http://www.lsm.lv/lv/raksts/infografiki/arpus-etera/infografika-tikumibas-aizstavju-izplatitajiem-mitiem-kajas-aug-krievija.a156184/?utm_source=op&amp
  Putina bērni:
  http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/586718-putina_berni
  Infografika. «Re: Baltica» pēta: Kā rodas un izplatās tikumības aizstāvju mīti:
  http://www.lsm.lv/lv/raksts/infografiki/arpus-etera/infografika.-re-baltica-peta-ka-rodas-un-izplatas-tikumibas-aizstavju-miti.a157088/
  Darba dienās piketē par ģimenes vērtībām, brīvdienās - māca bērniem šaut:
  http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/586720-darba_dienas_pikete_par_gimenes_vertibam_brivdienas_maca_berniem_saut

  Palasiet komentārus pie šiem rakstiem, tie izsaka visu!

  07.12.2015 12:02

 • Likumsakarīgi
  +1

  Likumsakarīgi

  Neticami, ka likums par tikumības normu ievērošanu un atbilstošu audzināšanu skolās, varēja izsaukt tik milzīgu ažiotāžu, dažu zemjostasvietas cilvēktiesību sargātāju saprātos, ka nākas ķerties pie dzeltenās preses cienīgām okšķerēšanas un apmelošanas metodēm!

  It kā likās profesionāla un augstas klases žurnāliste, bet izrādījās vēl viena Sorosa stipendiāte. Meklējiet googlē: "Soross uzpērk Latvijas plašsaziņas līdzekļus"

  Kas pārsteidz jo īpaši, ir visur un vienmēr piesauktā Krievija ... Nav jābrauc uz Krieviju, lai saprastu, kurus šis likums tik ļoti traucē un kuru ideoloģija ir apdraudēta, bet, ja kaut kas tāds nāk no profesionāla žurnālista puses, tas tiešām jau izskatās nožēlojami!

  Patiesībā, jaunie grozījumi Izglītības likumā, būtiski apgrūtina „Papardes Zieda” un domubiedru līdzdalību Eiropas Savienības struktūrfondu apguvē, kuru ideoloģija ir absolūtā pretrunā ar izglītības likumu, kurš, starp citu, balstās LR Satversmē! Bet ideja par grāmatiņu "Kad Kārlis bija Karlīne un Rihards - Rūta", īsteenošanu izglītības iestādēs, nekur nav pazudusi - tā gaida īsto brīdi un ja "tikumības likums" patreizējā redakcijā tiks atcelts, tad kādudien arī sagaidīs! Par to vairāk lasiet: "Iespējamā un neiespējamā misija izglītības saturā Latvijā."

  Žurnāliste Spriņģe ir uzsākusi vērienīgu nomelnošanas kampaņu, lai diskreditētu jaunos grozījumus par tikumisku izglītību izglītības iestādēs! Šīs kampaņas ietvaros ir uzsākta arī parakstu vākšana šā likuma grozījumu atcelšanai.

  Vēl kāda versija, ko izvirzījis portāls "Apriņķis", ka tā sauktā "pētnieciskā žurnālistika" ir vienkārši parasta Āboltiņas propaganda. Meklējiet googlē: Pētnieciskā žurnālistika vai Āboltiņas propaganda.

  07.12.2015 11:35

 • Яша
  +1

  Яша

  Забирать детей у тебя будут не Путин и не мифический оккупант, а евреамериканец или твой сосоед... торговля детьми очень большой бизнес...

  07.12.2015 00:25

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas