Latvijā sola uzstāties Krievijas armijas ansamblis, kas slavina “zaļo cilvēciņu” drosmi Krimā

1 komentārs

Tev noteikti jāizlasa

Tuvākajā laikā starpvalstu un starptautu kultūras saites starp Krieviju un Latviju vēlas stiprināt kāds muzikāls kolektīvs. Iespējams, ka Latvijā varētu ierasties Aleksandra Aleksandrova vārdā nosauktais Krievijas armijas dziesmu un deju ansamblis – lielākais bruņoto spēku kolektīvs Krievijā.

Ansamblis savā daiļradē aktīvi propagandē padomju armijas varenību. Kopš septembra, palīdzot Krievijas aizsardzības ministrijai, tas devies īpašā koncertturnejā – apbraukā to valstu galvaspilsētas, ko atbrīvojusi padomju armija.

Pagājušajā gadā īsi pēc “zaļo cilvēciņu” ieiešanas Krimā ansamblis devās koncertēt uz Simferopoli un Sevastopoli. Un pirmo reizi tika atskaņota dziesma ar nosaukumu – Вежливые люди jeb Pieklājīgie cilvēki – tas bija veltījums “zaļajiem cilvēciņiem”, kas realizēja Vladimira Putina plānu par Krimas aneksiju.

Dziesmas vārdu autors – Krievijas Aizsardzības ministrijas kultūras nodaļas vadītājs Antons Gubankovs. 8. decembrī ansamblis iecerējis uzstāties Rīgā. Pagaidām gan nav zināms, kur koncertu plānots sarīkot. Koncerti tiek solīti arī Lietuvā un Igaunijā.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • starptautu kultūras saites ?
    +2

    starptautu kultūras saites ?

    Ja šim Sarkanarmijas kora pēctecim atļaus Latvijā dzīt savu propagandu, tad tiešām Kremļa satrapi valda Latvijā.

    26.10.2015 01:19

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas