Latvija šogad spēs ierīkot vien 9 kilometrus žoga uz Krievijas robežas

1 komentārs

No 276 kilometriem Latvijas-Krievijas robežas par pusmiljonu eiro šogad varēs ierīkot vien deviņus kilometrus garu reālu žogu ar šo kaimiņvalsti.

Robežsardze patlaban ir saņēmusi naudu un noslēgusi līgumu par pirmā robežas posma atmežošanu, patruļtaku izveidi un speciālās tehnikas uzstādīšanu. Apjomi gan nav lieli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt ar to naudu, kas budžetā robežas ierīkošanai ieplānota turpmākajiem trim gadiem, būs par maz, lai sakārtotu visu pierobežu ar Krieviju, vēsta raidījums Nekā Personīga.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, – lai cīnītos ar nelegālo robežšķērsošanu, kas šogad sasniegusi līdz šim nepieredzētus apmērus, Latvija uz robežas ar Krieviju nolēmusi būvēt žogu.

Jau ziņojām, ka tiek plānots, – visai robežai ar Krieviju jābūt sakārtotai līdz 2019. gadam. Savukārt pirmos žogus varēs pamanīt pie Grebņevas un Terehovas robežpunktiem.

Par plāniem trešdaļu savas sauszemes robežas ar Krieviju apjozt ar dzeloņstiepļu barjeru paziņoja Igaunija. Savukārt pilnībā bloķēt robežu ar Serbiju cenšas Ungārija, kas atrodas imigrantu krīzes epicentrā.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ansis
    +1

    Ansis

    Stulbenji rusobobi buuvee zhogu un tai pashaa laikaa laidiis iekshaa melno meeri no Aafrikas ! Kur var buut veel lielaaki idioti !

    14.09.2015 03:00

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas