Kalnmeiers: Jurašs mani 2015. gadā mutiski informēja par viņam piedāvāto kukuli, bet teica, ka ar šo lietu nodarbojas KNAB

Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers ikgadējā virsprokuroru sanāksmē šonedēļ kritizēja ne tikai policijas darbu, bet pirmo reizi publiski sarāja arī savus kolēģus par pārāk maigajiem sodiem, ko prokurori prasa tiesās. ”Mēs paši ar savu darbu radām sabiedrībā šaubas par godīgumu,” sacīja Kalnmeiers un turpmāk prokuroriem vajadzēšot atskaitīties viņam un sabiedrībai par to, kāpēc blēdim piemērots tik nenozīmīgs sods.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • paps

  paps

  Vai tad 1 milj. kukuļa izmeklēšanas lieta tiešām Kalnmeijeram tik vienaldzīga, ka pat nepainteresējās kā tā virzās.
 • Laimonis Cubars
 • Andris Lūks

  Andris Lūks

  Pinlīgi un noteikti nepiekrītu, ka izrāde "Kārkli" ir mēsls. Ne jau visiem ir lemts saprasts mākslu. Šeit nāk prātā epizode grāmatnīcā: kāds cilvēks izšķirstījis vairākas grāmatas nonāk pie secinājuma " tās grāmatās tak nekā nav, ir tikai burti"!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.