Jaunais Krievijas dzelceļa šefs dzimis Ventspilī

0 komentāri

Jaunais Krievijas dzelzceļa šefs, Krievijā mazpazīstams transporta nozares ierēdnis Oļegs Belozjorovs ir dzimis Latvijā, Ventspilī. Latviju viņš pametis astoņdesmito gadu beigās.

Oļegs Belozjorovs augstajā amatā Krievijā iecelts pēc pēkšņās Krievijas dzelzceļa šefa un viena no krievu pasaules ideoloģijas veidotāja Vladimira Jakuņina demisijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krievijas dzelzceļš ir milzīga impērija ar miljonu strādājošo un simtiem miljardu eiro apgrozījumu. Uzņēmumu dāsni dotē valsts, ļaujot turēt zemas cenas gan pasažieru, gan kravu pārvadājumiem. Milzīgās dotācijas ir nu jau bijušā uzņēmuma prezidenta Vladimira Jakuņina nopelns.

Ventspils mēram Aivaram Lembergam gan par jaunā Krievijas dzelzceļa šefa gaitām Ventspilī ziņu nav.

Aivars Lembergs, Ventspils domes priekšsēdētājs:

Tas, ka jaunais vadītājs ir mācījies Ventspils 2. vidusskolā, sportojis [..] – tā ir tikai dzimšanas un darbības vieta. Man grūti pateikt, ar kādām domām un atmiņām viņš ir šobrīd par Latviju un Ventspili.

Ventspils mērs, jautāts, vai Belozjorovs ir apmeklējis Latviju, atbildēja, ka viņam nav tādas informācijas.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas