Jau šovakar “Nekā personīga” dokumentālā filma par Latvijas cietumiem

0 komentāri

Informatīvi analītiskais raidījums “Nekā personīga” šovakar izrādīs pirmo no divām jaunajām dokumentālajām filmām, kuru autori ir žurnāliste Odita Kreinberga, Ilze Jaunalksne un Jānis Krēvics.

http://www.tvplay.lv/parraides/neka-personiga/429171?autostart=true

Šovakar plkst. 19.10 telekanālā “TV3” tiks demonstrēta filma ”Lieta slēgta, vainīgo nav. Pašnāvības Latvijas cietumos”. Šajā filmā tiks atklāta izmeklēšanas gaitu Latvijas cietumos.

”Nekā personīga” dokumentālās filmas ”Lieta slēgta, vainīgo nav. Pašnāvības Latvijas cietumos” autore ir raidījuma žurnāliste Odita Krenberga.

”Veidojot filmu, sākumā pati nespēju noticēt, ka mums joprojām nepastāv neatkarīga izmeklēšana par vardarbības un nāves faktiem cietumos un ka ieslodzījumā pašnāvību skaits pieckārt pārsniedz brīvībā notikušās,” stāsta pati Krenberga.

Foto: Nekā Personīga

Foto: Nekā Personīga

Lieta slēgta, vainīgo nav… ar tādu secinājumu beidzas visi kriminālprocesi par pašnāvībām Latvijas cietumos. Kāpēc tur ir tik grūti noteikt robežu starp pašnāvību un slepkavību un kāpēc šaubas rodas pat tad, ja pirmsnāves vēstulē rakstīts, ka pašnāvnieks aizgājis no dzīves labprātīgi?

Skatieties “Nekā personīga” žurnālistes O.Krenbergas veidoto dokumentālo filmu “Lieta slēgta, vainīgo nav. Pašnāvības Latvijas cietumos” jau šovakar 19:10 kanālā TV3!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas