Gapoņenko: NATO karaspēks Latvijā ievests, lai apspiestu antifašistus

3 komentāri

Antifašistu tikšanās laikā Eiropas Parlamenta deputātes Tatjanas Ždanokas birojā pievienojās Krievijas valsts naudas stipendiāts Aleksandrs Gapoņenko. Viņš izvirzīja teoriju, ka NATO valstu armijas vienības Latvijā ievestas, lai apspiestu antifašistus.

Gapoņenko secina, ka Nacionālās apvienības politiķu plāni piedalīties 16. marta pasākumos liecina par to, ka viņi Latvijas valsti saredz kā nacistiskās Vācijas režīma turpinājumu.

Nepārstāvēto parlamenta sestā sesijaKrievu kustību aktīvists Aleksandrs Gapoņenko:
Šī tendence ir realizējusies Ukrainā, un mūsu varas iestādes šo tendenci vēlas realizēt šeit Latvijā. Tieši tādēļ šeit ieradušies amerikāņu spēki un sarīkojuši šeit reālu NATO, lai iebiedētu šejienes iedzīvotājus, turētu paklausībā. Un uzbrukumi mums par mūsu darbību ir valsts gatavošanās trešajam pasaules karam politikas elements. Lai ieviestu nacionālās diktatūras režīmu, kas ļoti viegli pāries nacistiskajā.

Kā vēstīts, drošības policijas priekšnieks Mežviets pirms nedēļas paziņoja, ka Krievija antifašistiem 16. marta pasākumu rīkošanai pārskaitījusi 25 000 eiro. Bija iecerētā plaša konference, tomēr to sarīkot neizdevās. Tā vietā Tatjana Ždanoka un tā saucamie antifašisti sanāca Kara muzejā un uz pasēdēšanu Ždanokas partijas birojā.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Džo
  +3

  Džo

  Viņu laikam baida tie 6 tanki,lai brauc pie tūkstošiem tanku un pamatīgi aizsargājas!

  16.03.2015 11:53

 • patriots
  +3

  patriots

  slima cilvēka murgi,mazā latvija grib ieņemt lielo krieviju.....

  15.03.2015 20:38

 • MAZAIS LENINS AARDAAS
  +2

  MAZAIS LENINS AARDAAS

  BAIDAAS VISVAIRAAK PIESPIEST RUNAAT LATVISKI BEZ KLUUDAAM.

  16.03.2015 18:11

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas