Beļģu armija sargā lielo valstu vēstniecības un Eiropas institūcijas, ne Latvijas vēstniecību

1 komentārs

Beļģijas armijas vienības ir izvietotas pie Eiropas Komisijas vadošajām institūcijām, ASV, Krievijas un Turcijas vēstniecībām un Briseles centra nozīmīgākajos krustojumos.

Kā novēroja raidījums Nekā Personīga, pie Latvijas vēstniecības militāras apsardzes nav.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Beļģu karavīri asi iebilst pret to, ka viņus filmē. Nekā Personīga filmēšanas grupai sanāca domu apmaiņa ar kareivi, kurš sargā Turcijas vēstniecību. Viņš centās pārtraukt mūsu centienus nofilmēt ASV vēstniecību, sakot, ka to nedrīkst darīt arī no droša attāluma. Uz brīdi tikām aizturēti, kamēr karavīrs pārbaudīja mūsu personas datus.

Kopumā armijas un žurnālistu attiecības ir korektas, lai gan gaisā virmo spriedze.

Foto: sēras Beļģijā

FOTO: cilvēku pūļi, panika, ievainotie – traģiskā diena Briselē

1 komentārs

TOP komentāri

  • Anjo pequenosanjo
    0

    Anjo pequenosanjo

    Labais :D sargāt krievu vēstniecību. Tak cirim saprast ka viss tas ar ko šauj un ko lieto jostās nāk no krievijas. Kam tad vēl i ak47 ražotne taga iekš Europas? Valstis kas to ražoja jau sen i Nato. Krievija rej uz Turciju, bet pati visu laiku no muguras dur un kad viņai iedo sejā sāk brēk ka sitot. Un kapēc mazo valstu vēstniecības nav sargāt? Un beig beigās viņi paši vainīgi. Nav ko gulēt un olas kasīt, lai dara darbu savu kārtīgi.

    25.03.2016 14:16

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas