Nejēdzība! Kalnciema ielā ir māja, kuras dzīvokļu un zemes platība ”aug” pati no sevis

0 komentāri

Lai tiktu pie lielāka īpašuma, daudzi cilvēki krāj naudu vai aizņemas to un pārceļas, taču Kalnciema ielā ir kāda māja, kuras dzīvokļi un zeme ”aug” paši no sevis.

Kalnciema iela 57b iedzīvotāji vakar saņēmuši vēstules no Pašvaldības ieņēmumu pārvaldes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iepazīstoties ar rakstīto, Asja sazinājusies ar LNT raidījuma Degpunktā komandu. Sieviete saka, – viņai šķiet, ka kopīpašums ar gadiem aug augumā kā dzīvs organisms – tagad viņiem, kundzes prāt, pieder tas, kas līdz šim nepiederēja.

Asja saka, – iespējams, ka šķūņus viņa un kaimiņi ieguvuši savā īpašumā 2000. gadā, kad pēkšņi diezgan jūtami mainījies zemesgabala izmērs.

Sieviete par notiekošo ir sašutusi. Ja par šķūņiem tiešām jāmaksā viņai un kaimiņiem, būtu loģiski, ka šķūņus varētu izmantot tie, kuri par tiem maksā. Un vēl svarīgāk – kāpēc tie tiek uzskatīti par viņu īpašumu? Te gan sieviete ironizē, ka nesen esot ”izaudzis” arī viņas dzīvoklis.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas