Nedēļas nogalē aizturēts rekordliels imigrantu skaits; katrs bēglis Latvijai izmaksā 2000 eiro

3 komentāri

Robežsargi vērienīgā pēdu dzīšanas operācijā sestdien uz austrumu robežas aizturējuši rekordlielu skaitu nelegālo imigrantu no Vjetnamas. Operācijā, kas sākusies pulksten trijos no rīta un noslēgusies tikai sešos vakarā, aizturēti 22 nelegālie imigranti un četri viņu pārvadātāji, kuri Latvijā centušies iekļūt pār zaļo robežu.

Turklāt tas bijis jau otrais šāda mēroga nelegālās imigrācijas gadījums divu nedēļu laikā. Robežsardzē atzīst, ka lielais vjetnamiešu imigrantu pieplūdums tās resursus novedis tuvu spēku izsīkumam.

Vjetnamieši Latviju kā ceļu iekļūšanai Eiropā sāka izmantot pēc tam, kad Ukrainas austrumu robeža tika slēgta karadarbības dēļ. No 240 šogad notvertajiem nelegālajiem imigrantiem divas trešdaļas ir vjetnamieši.

Pēc aizturēšanas viņi tiek pārvesti uz Daugavpili, bet no turienes konvojēti atpakaļ uz izcelsmes valsti. Katrs pieķertais imigrants Latvijai izmaksājot aptuveni 2000 eiro.

3 komentāri

TOP komentāri

 • sprīdis
  +1

  sprīdis

  vaig viņus transportēt uz valsti no kuras viņi ienākuši. pieļauju ka tur pie vainas ir nelietis putins. sava veida ekonomiskā kaitējuma nodarīšana. sava veida ekonomiskais karš, pieļauju ka putinam ir dafigā pazīstamu vjetnamiešu, kādi miljoni 25.

  03.08.2015 20:44

 • ES
  0

  ES

  Lai maksā pārvadātāji par savu biznesu, kas balstīts uz naivu cilvēku rēķina.Lai viņi maksā par savu upuru transportēšanu un robežsargu darbu.

  05.08.2015 10:14

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas