Neapzinīgiem lauksaimniecības zemes īpašniekiem draud soda sankcijas

0 komentāri

Neapzinīgiem lauksaimniecības zemes īpašniekiem draud soda sankcijas, un par to, kādus naudas sodus uzlikt par zemes nekopšanu, otrdien, 7. jūlijā, lems valdība.

Sodus paredzēts noteikt no šā gada 1. novembra, un jau patlaban tiek plānots, ka fiziskām personām, kas noteiktā laikā pēc iegādes nebūs sākušas lauksaimniecisko darbību, draudēs sods 180 līdz 700 eiro apmērā. Savukārt juridiskām personām varēs uzlikt 360 līdz 1080 eiro lielu sodu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sodu piemērošanu paredzēts uzticēt pašvaldībām. Pagaidām precīzi aprēķini par šādu gadījumu skaitu nav veikti, taču tiek pieļauts, ka runa varētu būt par desmit sodiem gadā.

Jau tagad par nesakoptu zemi var uzlikt papildu nekustamā īpašuma nodokli, taču secināts, ka tā apmērs ir mazs un tas nepilda soda funkcijas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas