Nav ziņu par to, ka Parīzes teroraktos būtu cietuši Latvijas valstspiederīgie

0 komentāri

Parīzē notikušajā teroraktā nav cietis neviens Latvijas valstspiederīgais, šāda ir jaunākā informācija, ko saņēmusi Ārlietu ministrija.

Latvijas vēstniecība Francijā uztur sakarus ar Francijas ārlietu ministrijas izveidoto krīzes centru, kas apliecinājis – pagaidām starp līdz šim identificētajiem bojāgājušajiem un ievainotajiem Parīzē nav bijis neviens Latvijas valstspiederīgais.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Raimonds Jansons, Ārlietu ministrijas preses sekretārs

Krīzes centrs mums ir apstiprinājis to, ka starp šobrīd identificētajiem bojāgājušajiem nav neviens Latvijas valsts piederīgais. Bojāgājušo identifikācija, protams, turpināsies šīs dienas gaitā, bet šī brīža informācija tāda, ka starp tiem nav, par laimi, nav neviens Latvijas valsts piederīgais.

Tiem, kuri atrodas Parīzē vai plāno tur doties jāņem vērā, ka Francijā ir izsludināta ārkārtas situācija – ieviesta pagaidu robežkontrole, ierobežota transporta kustība ap vietu, kur notika terora akti.

Parīzē nenotiek publiski pasākumi un arī valsts iestādes ir slēgtas. Avioreisi starp Latviju un Franciju nav atcelti. Ceļotājiem uzmanīgi jāseko līdzi Latvijas un Francijas varas iestāžu paziņojumiem.

Jaunākā informācija pieejama Latvijas Ārlietu ministrijas mājas lapā. Lai iegūtu informāciju, ministrija aicina zvanīt uz Latvijas Vēstniecību Parīzē (kontakttālrunis 33 153-645-810) un ministrijas konsulārā departamenta ārkārtas tālruni 2633-77-11.

Rīgā pie Francijas vēstniecības pulcējas iedzīvotāji, lai pieminētu bojāgājušos!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas