Nav zināms, vai Latvijas izvēlētie bēgļi vēlēsies ierasties mūsu valstī

0 komentāri

Bēgļu izraudzīšanās process ir sācies, taču ir pāragri spriest par to, kādas personas ieradīsies Latvijā, šorīt LNT raidījumā 900 sekundes atzina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) vadītāja Maira Roze.

Viņa arī piebilda, ka Latvijai ir stingras prasības bēgļu atlasē un nav zināms, vai tie bēgļi, kurus atlasīs, vēlēsies ierasties Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr, runājot par kaimiņvalsti Lietuvu, PMLP vadītāja atklāja, ka Lietuvai nav pārāk veiksmīga pieredze bēgļu uzņemšanā, jo viņi neveica iepriekšēju patvēruma meklētāju atlasi.

Iepriekš izskanējis, ka pirmie patvēruma meklētāji Latvijā ieradīsies nākamajā nedēļā, Roze gan atklāja, ka konkrēts laiks, kad viņi ieradīsies nav zināms.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas