Nākamās nedēļas otrajā pusē Latvijā, iespējams, atgriezīsies karstums

0 komentāri

Nākamās nedēļas sākums Latvijā solās būt vēsāks, tomēr nedēļas otrajā pusē Latvijā, iespējams, varētu atgriezties vasarīgs siltums un pat karstums, informēLatvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Sinoptiķi norāda, ka droši apgalvot to vēl nevar un viss atkarīgs no tā, vai Latvijā ieplūdīs vēsās gaisa masas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nedēļas sākumā gaisa temperatūra varētu būt no plus 17 līdz 23 grādiem, savukārt nedēļas otrajā pusē, ja Latvija atradīsies siltajā gaisa sektorā, gaisa temperatūra varētu sasniegt pat plus 30 grādus valsts dienvidu daļā. Tomēr, ja tā nenotiks, gaisa temperatūra visas nedēļas garumā saglabāsies plus 17, plus 23 grādi.

Nedēļas sākumā pūtīs rietumu puses vēji ar ātrumu līdz 15-16 metriem sekundē. Savukārt nedēļas otrajā pusē varētu pūst arī dienvidu puses vēji.

Savukārt šodiena solās būt silta – spīdot saulei, gaisa temperatūra dienas laikā vietām paaugstināsies pat līdz plus 25-26 grādiem. Tomēr jau rīt, 19.jūlijā, dienvidu puses vēju nomainīs rietumu vējš un siltums no Latvijas teritorijas atkāpsies.

Laika ziņas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā