Nacionālo veselības dienestu satricina vadītāja Taubes atlūgums

0 komentāri
Nacionālo veselības dienestu satricina vadītāja Taubes atlūgums
Foto: LETA

Piektdien, 5. decembrī, atlūgumu iesniedzis Nacionālā veselības dienesta (NVD) vadītājs Māris Taube, ziņo Latvijas Radio.

M. Taube bija NVD direktors kopš 2011. gada nogales. Viņš 1999. gadā absolvējis Latvijas Medicīnas akadēmiju, 2002. gadā – beidzis rezidentūru ārsta psihiatra specialitātē Rīgas Stradiņa universitātē (RSU), bet 2005.gadā ieguvis medicīnas zinātņu doktora grādu psihiatrijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopš 2001. gada viņš strādājis dažādos amatos valsts SIA Psihiatrijas centrs, Garīgās veselības valsts aģentūrā un valsts SIA Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centrs, bijis arī docents RSU un vadījis lekcijas Latvijas Universitātē.

2007. gadā viņš kļuva par toreizējās Sabiedrības veselības aģentūras direktora vietnieku zinātnes un pētniecības jautājumos, bet 2009. gadā – par kādreizēja Veselības ekonomikas centra Sabiedrības veselības departamenta direktoru. 2011. gada jūlijā viņš iecelts Veselības ekonomikas centra direktora pienākumu izpildītāja amatā.

Savukārt 2011. gada oktobrī pēc toreizējā veselības ministra Jura Bārzdiņa rīkojuma Taube iecelts apvienotā NVD direktora amatā. Bārzdiņa lēmumu vēlāk atcēla nākamā veselības ministre Ingrīda Circene (V) un uzdeva dienesta vadītāju meklēt atklātā konkursā, kurā pēcāk uzvarēja Taube.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas