Mūziķi un kultūras cilvēki piketēs pret koncertu un pasākumu biļešu nodokļa ieviešanu

0 komentāri

Latvijas mūzikas, kā arī kultūras dzīves darbinieki otrdienas rītā pulcēsies pie Saeimas, lai aicinātu politiķus atbalstīt pasākumu rīkotājus un neieviest nodokli, kas būtiski sadārdzinātu ieejas biļešu cenas.

”Aicinām visus visus rīkotājus, mūziķus, kultūras darbiniekus un pasākumu apmeklētājus otrdien, 24. novembrī, plkst. 9.30 ierasties pie Saeimas nama uz Sapulci,” vēsta ieraksts Par atbalstu kultūras pasākumiem Facebook profilā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piketu rīko Latvijas pasākumu producentu asociācija un festivāla LabaDaba organizatori.

Plkst 10.00 notiks izšķirošā Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde, kurā tiks pieņemts gala lēmums, vai piemērot 21% PVN ieejas biļetēm dažādiem kultūras pasākumiem, kurus rīkot privātie organizatori un mūziķi paši.

”Nepalieciet malā, jo tikai kopā mums ir spēks,” vēsta organizatori, aicinot nākt ikvienu, kuram rūp pašmāju kultūras dzīve.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas