Mūžībā aizgājuši trīs Zolitūdes traģēdijā cietušie, kuri tā arī nesagaidīja tiesu, informē Ločmele-Luņova

1 komentārs

”Divu gadu laikā mūžībā aizgājuši trīs Zolitūdes traģēdijā cietušie, kuri tā arī nesagaidīja tiesu. Cietušo vidū ir vēl vairāki, gados vecāki cilvēki, kuri baidās nenodzīvot līdz jebkādam tiesas spriedumam,” tā šorīt LNT raidījumā 900 Sekundes atzina biedrības Zolitūde 21.11. vadītāja Regīna Ločmele-Luņova.

Ločmele arī norādīja, ka Zolitūdes traģēdijā cietušie ļoti pārdzīvo, ka tiesa sāksies tikai tagad, pēc diviem gadiem, un būs sāpīgi atkal pārcilāt šīs atmiņas.

Vaicāta, vai, viņasprāt, ir mainījusies situācija būvniecībā, Ločmele-Luņova norādīja, ka joprojām ir vēlme celt ātrāk un lētāk. ”Būvmateriālus joprojām pārbauda tikai Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC).”

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

 • omīte
  0

  omīte

  Kas tad Patērētāju Tiesību Aizsardzības centrs par būvekspertu? Vilcināšanās lietas izskatīšanā,varbūt, vajadzīga,lai iegūtu laiku alibi veidošanā vainīgajiem. Nav jau mūsu tiesu /tā saucamajiem ekspertiem/"līmenis",lai lietas izskatītu ātri! Tas jau notiek tikai filmās un arī tikai ārzemēs!
  Šajā gadījumā gaida uz dabīgu atrisinājumu! Kā saka: nav cilvēku,nav problēmu! Bet, kā tad ar palikušajiem ģimenes locekļiem???

  22.11.2015 10:22

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas