Mūžībā aizgājuši trīs Zolitūdes traģēdijā cietušie, kuri tā arī nesagaidīja tiesu, informē Ločmele-Luņova

1 komentārs

”Divu gadu laikā mūžībā aizgājuši trīs Zolitūdes traģēdijā cietušie, kuri tā arī nesagaidīja tiesu. Cietušo vidū ir vēl vairāki, gados vecāki cilvēki, kuri baidās nenodzīvot līdz jebkādam tiesas spriedumam,” tā šorīt LNT raidījumā 900 Sekundes atzina biedrības Zolitūde 21.11. vadītāja Regīna Ločmele-Luņova.

Ločmele arī norādīja, ka Zolitūdes traģēdijā cietušie ļoti pārdzīvo, ka tiesa sāksies tikai tagad, pēc diviem gadiem, un būs sāpīgi atkal pārcilāt šīs atmiņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vaicāta, vai, viņasprāt, ir mainījusies situācija būvniecībā, Ločmele-Luņova norādīja, ka joprojām ir vēlme celt ātrāk un lētāk. ”Būvmateriālus joprojām pārbauda tikai Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC).”

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

 • omīte
  0

  omīte

  Kas tad Patērētāju Tiesību Aizsardzības centrs par būvekspertu? Vilcināšanās lietas izskatīšanā,varbūt, vajadzīga,lai iegūtu laiku alibi veidošanā vainīgajiem. Nav jau mūsu tiesu /tā saucamajiem ekspertiem/"līmenis",lai lietas izskatītu ātri! Tas jau notiek tikai filmās un arī tikai ārzemēs!
  Šajā gadījumā gaida uz dabīgu atrisinājumu! Kā saka: nav cilvēku,nav problēmu! Bet, kā tad ar palikušajiem ģimenes locekļiem???

  22.11.2015 10:22

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas