Muzeju nakts pasākumus apmeklējuši tūkstošiem iedzīvotāju

0 komentāri

Vakar Muzeju naktī muzeju Rīgas birža apmeklējuši 16 393 cilvēki, bet Latvijas Nacionālo mākslas muzeju (LNMM) – 11 875, liecina LNMM informācija sociālajā tīklā Twitter.

LNMM arī informē, ka LNMM izstāžu zāli Arsenāls Muzeju naktī apmeklējuši
6295 cilvēki, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeju – 6543 cilvēki, bet Romāna Sutas un Aleksandras Beļcovas dzīvokli-muzeju – 399 cilvēki.

Muzeju naktī Saeimā viesojās aptuveni 3000 apmeklētāju, lai aplūkotu ekspozīciju “Durvis no pagātnes uz nākotni Brīvības Ceļš un paraudzītos uz valsts neatkarības atgūšanas ceļa spilgtākajiem notikumiem un šodienas Latviju, informē Saeimas preses dienests.

Kā ziņots, sestdien, 21. maijā, Latvijā jau divpadsmito reizi norisinājās Muzeju nakts pasākumi, kuru laikā bez maksas apmeklētājiem bija atvērti 150 muzeji un citas ar kultūras mantojumu saistītas institūcijas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas