Mums bērniņi piedzimuši caur citiem vecākiem, stāsta Latvijas lepnuma ”sargeņģeļi”

0 komentāri

Latvijas lepnuma nominācijas Sargeņģelis divi galvenie varoņi šodien, vairāk nekā gadu pēc notikušā, atzīst: ”Mēs nezinājām, ka ir tādi eņģeli, kas vienā brīdī pie mums var nolaisties.”

Zane un Agris Bārbali apprecējās uzreiz pēc vidusskolas beigšanas. Viņu abu sapnis bija kupla ģimene ar daudz bērniem un priecīgu kņadu mājās. Tomēr pašu spēkiem pie sava bērniņa viņiem neizdevās tikt septiņpadsmit gadus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zane un Agris saprata, ka gadi iet un vienīgais ceļš uz piepildījuma sajūtu būs bērnu adopcija. Viņi uzrakstīja pieteikumu bāriņtiesai, apmeklēja mācības un gaidīja.

Drīz vien nejauši pāris uzzināja par četrām māsām, no kurām bioloģiskie vecāki atteikušies, un, visticamāk, viņas tiks adoptētas uz ārzemēm, jo četrus bērnus kopā Latvijā neviens negrib. Kaut arī Zane un Agris sākotnēji bija domājis par viena bērna adopciju, domas par māsām viņiem neļāva gulēt. ”Likās – ja mēs nevaram paņemt, tad cits neviens nepaņems,” atceras Agris. Tajā brīdī radusies atbildības sajūta. ”Varbūt nevajag nobīties no tā skaita. Bija arī patriotisms – kāpēc mūsu bērniem būtu jāiet prom uz ārzemēm?! Tikai tāpēc, ka neviens nav uzrakstījis cipariņu četri tajā rindā,” stāsta Zane. ”Mēs par viņām uzzinājām, un vairs nevarējām likties mierā,” atklāj Zane.

Foto

Adriana, Evelīna, Patrīcija un Katrīna Bārbalu ģimenei ir nedaudz vairāk kā gadu. Sajūta ir tāda, it kā viņi būtu pazīstami visu mūžu. Šobrīd lielākā Zanes un Agra vēlēšanās būtu, lai meitenes ir laimīgas, lai viņas izaugtu par krietniem cilvēkiem un lai mīlētu savu zemi.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas