Mobilo sakaru operatoriem būs jāsniedz paskaidrojumi Datu valsts inspekcijai

0 komentāri

Mobilo sakaru operatoriem jāsniedz paskaidrojumi Datu valsts inspekcijai par savu klientu atrašanās vietas datu neatļautu apstrādāšanu.

Kā esam ziņojuši, šāda situācija izveidojās Parīzes teroraktu laikā. Lai apzinātu tur esošos Latvijas iedzīvotājus un aicinātu viņus sazināties ar vēstniecību, mobilo telefonu operatori Ārlietu ministrijas uzdevumā bija nosūtījuši īsziņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taču tas ir pretrunā ar likumu, jo Ārlietu ministrijai nav tiesību likt apstrādāt iedzīvotāju atrašanās vietas datus bez viņu piekrišanas.

Tam nākot gaismā, Datu valsts inspekcija mobilo telefonu operatoriem nosūtījusi pieprasījumu sniegt paskaidrojumus par lietas apstākļiem.

Lai novērstu līdzīgu situāciju atkārtošanos, tagad tiek mainīts likums, par ko plašāk stāstīsim vakara ziņās astoņos.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas