Mistisks interneta veikals, pašam nezinot, no bankas kartes “novelk” naudu

0 komentāri

Vairāki pārskaitījumi, kurus cilvēks nav veicis. Pēc viena no tiem teju 20 eiro apmērā ziņots bankai. Laura kopā ar mammu dzīvo laukos un ģimenei ir trūcīgo statuss. Rīgā viņa īsteno ilgi loloto sapni – apgūst konditores profesiju. Naudu nešķiež, kā pati saka, skaita katru centu, tomēr pērnā gada nogalē, apskatot interneta bankas bilanci, atskārtusi, ka viņas bankas konts, pret pašas gribu sācis tukšoties. 

”26. decembra rītā konstatēju, ka man no konta ir noskaitīti 15 eiro, parādījās, ka tie ir rezervēti. Tā, kā mums ar finansēm ir ļoti grūti, ir vēlme to naudu atgūt, jo man tā liekas diezgan liela summa,” stāsta Laura.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pati to nezinot, savus līdzekļus ieguldījusi interneta veikalā, iegādājoties preces. Iepirkšanās portāls, par kura pakalpojumiem mistiski samaksāts, bāzējies ASV.

Portāls piedāvā iegādāties skaņdarbus, spēles, filmas un grāmatas. Meitene norāda, ka šādu nosaukumu dzirdējusi pirmo reizi.

”Pirmo reizi caur interneta banku nobloķēju karti, pēc tam es aizgāju uz banku, aiznesu iesniegumu. Viņi teica, ka reaģēs, bet pagaidām nekādas informācijas man nav,” stāsta meitene.

Ar pieteikumu, cerot atgūt naudu, Laura aizvadītā gada decembrī vērusies SEB bankā, tomēr atbilde nav saņemta vēl šodien.

Banka gan informē, ka problēma tiekot risināta.

”Banka sūta pieprasījumu šim te interneta veikalam, un ņemot vērā, interneta veikalu lietotāju skaitu, skaidrs, ka process ir ilgāks,” norāda SEB Bankas pārstāve Kristīne Martinsone.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas