Ministri Latvijai vēl labāku dzīvi, darbavietas un drošas robežas

1 komentārs

Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas vadītā valdība otrdien, 9. februārī, gatavojoties Latvijas simtgadei, izteica savu vēlējumu valstij ceļā uz nozīmīgo jubileju. Ministri Latvijai vēlēja arvien labāku dzīvi, apzināties lauku reģionu nozīmīgumu, jaunas un labi apmaksātas darbavietas, kā arī drošas robežas. 

”Ceļā uz Latvijas simtgadi novēlu cilvēkiem Latvijā dzīvot arvien labāku dzīvi, dzīvi, kas ir brīva no barjerām, kas ļauj izkopt savus talantus, dibināt uzņēmumus. Lai katram būtu iespēja sniegt savu ieguldījumu kopējam labumam, kas stiprina mūsu valsti un par spīti visām pasaules vētrām ved Latviju uz tālāku izaugsmi,” vēl Laimdota Straujuma.

Savukārt finanšu ministrs Jānis Reirs Latvijas iedzīvotājiem vēlēja veidot savu izpratni par finansēm atbilstoši mūsdienu izaicinājumiem.

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs novēlēja, lai ”lauki vairāk ienāk pilsētās, radot izpratni par lauku nozīmīgumu un ieguldījumu Latvijas labklājībā. Laukiem ir ne tikai ainaviska un rekreatīva nozīme, tie mūs nodrošina arī ar kvalitatīvu pārtiku un darbavietām”.

Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis

Latvijas valsts izveidošana, pastāvēšana un simtgade, kam gatavojamies, ir cieši saistīta ar latviešu strēlnieku varonīgo vēsturi. Aizvadītajā gadā svinējām simtgadi pirmajiem latviešu strēlnieku bataljoniem. Strēlnieki bija paraugs īstenam patriotismam un ticībai tam, ka Latvija ir pelnījusi kļūt par valsti. Latvijas simtgadi gaidot, ir jāpaveic viss iecerētais, lai mūsu Bruņotie spēki kļūtu arvien spēcīgāki un lai nevienam pat nerastos doma izaicināt mūsu karavīrus uz cīņu par Latviju!

Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile Latvijai ceļā uz simtgadi vēl kvalitatīvas izglītības iespējās ikvienam Latvijas bērnam un jaunietim!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Fui!
    0

    Fui!

    Tie paši ministri, kas visu izpostījuši, sola labāku dzīvi tautai?

    09.02.2016 15:15

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas