Mieru gan Latvijā, gan pasaulē, visiem cilvēkiem veselību, Jaunajā gadā vēl Latvijas iedzīvotāji

0 komentāri

Katrs gadu miju pavadījis atbilstoši savai gaumei un vēlmēm – viens mierīgā gaisotnē ģimenes un draugu lokā, cits aktīvi lustējoties. Kā allaž, galvaspilsētā centrālā svinību vieta bija krastmala un Vecrīga. Lielie mīnusi cilvēkus tomēr neizbiedēja un šīs vietas bija svinētāju pilnas.

2016.gada gaidīšana krastmalā sākās jau pulksten 21:00 vakarā. Laiku līdz dienas gaidītākajam mirklim, pusnaktij, cilvēki īsināja lustīgas mūzikas pavadībā un iesildījās garajai svētku naktij.

Gaidot Ugunīgā pērtiķa gada iestāšanos, cilvēki atskatījās uz aizvadāmo gadu.

Vakarā gaitā lielais aukstums tomēr izrādījās spēcīgāks par svinību noskaņojumu, un krastmalā cilvēku bija mazāk nekā citus gadus. Izturīgākie sildījās pie ugunskuriem, karstvīna glāzēm vai aktīvi dejoja.

Tuvojoties pusnaktij, cilvēki sagatavoja līdzpaņemtās šampānieša pudeles un visi vienbalsīgi skaitīja pēdējās 2015.gada sekundes.

Iestājoties jaunajam gadam, svinētāji atklāti dalījās ar laba vēlējumiem sev un citiem.

Uzreiz pēc salūta lustētāji devās uz siltākām vietām. Teju katrs Vecrīgas krodziņš piedāvāja savu svētku programmu un svinētājiem atlika vien izvēlēties sev tīkamāko.

Sākot no rokenrola līdz modernai deju mūzikai – Vecrīga kļuvusi par vienu lielu deju placi. Šādās jautrās noskaņās pilsētā svētki turpinājās līdz pat rīta gaismai.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas