Mežacūku un rīdzinieku attiecības kļūst saspīlētākas; viena sivēnmāte uzbrukusi sunim

0 komentāri

Mežacūku un rīdzinieku attiecības kļūst arvien saspīlētākas. Viena sivēnmāte vakar uzbrukusi kādas rīdzinieces sunim, kurš bija izvests pastaigā. Mājdzīvnieks nogādāts pie veterinārārsta, bet Juglas iedzīvotāja sūdzējusies pašvaldībā. 

Mežacūkas šajā pavasarī ir bieži viesi gan Rīgas nomalēs, gan pat pilsētas centrā. Juglas iedzīvotāji, kuri mitinās tai pašā brīvības ielas apkārtnē, kur vakar notika meža cūkas uzbrukums pauž savu satraukumu par notikušo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pilsētniekiem nav ticības amatpersonām un to pieaicinātajiem speciālistiem, jo tie problēmas kā ierasti cenšoties risināt neizejot no kabineta.

No meža līdz dzīvojamajām mājām brīvības ielā ir vien pāris simti metru. Tāpēc cūkām nav tālu jāiet līdz cilvēkiem. Mežā tām ir jāēd saknītes un zīles. Savukārt māju pagalmos padzenot malā kaķus iespējams tik pie sātīgākas maltītes.

Pilsētnieku viedokļi dalās, vairums uzskata, ka ar meža zvēriem jāapietas iespējami saudzīgāk.

Tomēr ir arī radikālāki uzskati. Ja jau meža cūkas sākušas kļūt agresīvas, tās ir jālikvidē. To, kāds būs meža cūku liktenis izšķirsies trešdien, kad pilsētas vadība sola nākt klajā ar risinājumu šai problēmai.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas