Mēs Tev rādām to, par ko citi runās rīt!

0 komentāri

Iesaistīšanās pazudušo meklēšanā, “dzīšanās pakaļ” vētrai, sižetu veidošana bez operatora – tās ir tikai dažas no lietām, uz ko ikdienā gatavi mūsu korespondenti un žurnālisti, lai Tu zinātu.

Skaties.lv vēl ir salīdzinoši jauns medijs, taču jau savā nepilna gada pastavēšanas laikā esam piedzīvojuši daudz un ar to lepojamies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zemāk tikai dažas no pieminēšanas vērtajām lietām. Seko mums, jo tādu būs vēl daudz!

Bez Tabu Alberts Dinters “dzenas pakaļ” vētrai

Šā gada janvārī Latvijā bija ļoti spēcīga vētra, vēja brāzmas pārsniedza pat 30 m/s. Bez Tabu žurnālists Alberts Dinters šajā laikā devās braucienā pa Kurzemes piekrasti, lai ekskluzīvi Skaties.lv lasītājiem ziņotu par vētras postījumiem un vispārējo situāciju reģionā. Skaties video!

Skaties vairāk!

Skaties.lv piedalās brīvprātīgo organizētajā pazudušā kaitbordista meklēšanā

Lai palīdzētu un vienlaikus ziņotu par notikumu attīstību, iespējams, līdz šim vērniegākajā ar sociālo tīklu palīdzību organizētā pazuduša cilvēka meklēšanā, uz notikuma vietu devās arī Skaties.lv žurnāliste.

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Notikumu hronoloģiju skaties šeit!

Mūsu ziņu “nindzja” iztiek bez operatora

Filmēšana bez operatora, izpalīdzīgu garāmgājēju palīdzības izmantošana, “cīniņš” ar konferenču kārtības uzmanītājiem – tie ir tikai daži no pārbaudījumiem, kas jāpārcieš ziņu reportieriem, lai sagatavotu Tev, skatītāj, interesantu sižetu!

Skaties vairāk!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas