Mēs esam savas valsts patrioti, saka rīdzinieki

0 komentāri

Mēs esam savas valsts patrioti, tā šorīt Rīgas ielās LNT ziņu sastaptie iedzīvotāji pamato, kāpēc šodien noteikti svinēs Latvijas Dzimšanas dienu.

Lielākā daļa no Rīgas ielās sastaptajiem cilvēkiem atzina, ka noteikti svinēs Latvijas dzimšanas dienu. Un to darīs, gan apmeklējot publiskos pasākumus, gan atzīmējot svētkus savas ģimenes lokā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lietainie laika apstākļi neaptur cilvēkus doties svinēt svētkus.

”Svinēsim kopā ar tuviem cilvēkiem. Apmeklēsim pasākumus, iesim lāpu gājienā pirmo gadu. Mēs visi esam latvieši, mums ir jāsvin, mēs esam patrioti. Es uzskatu, ka mēs esam ar draugu patrioti, mēs esam par Latviju, tāpēc noteikti jāsvin,” stāsta rīdziniece Laura.

Arī aptaujas liecina, ka desmitā daļa iedzīvotāju 18. novembri neplāno svinēt, tomēr teju 90% to darīs – lielākā daļa apmeklēs svētku pasākumus klātienē.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas