Mēs esam gatavi cīnīties par visu, bet galvenais par Latviju, atzīst jaunsargi

2 komentāri

Trešdien, Lāčplēša dienas rītā, LNT Ziņu dienesta komanda kopā ar jaunsargiem pie Brīvības pieminekļa izdalīja sarkanbaltsarkanās Latvijas karoga lentītes. Jāpiebilst, ka LNT arī bija tā, kas aizsāka šo Latvijas tradīciju – Patriotu nedēļu.

”Mēs esam šeit, lai atzīmētu brīvības cīnītājus, kuri krita par Latvijas brīvību. Mēs esam gatavi cīnīties par visu, galvenais par Latviju,” tā šorīt LNT raidījumā 900 Sekundes atzina jaunsargi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

11. novembris – Lāčplēša diena jeb laiks, kad pieminām Latvijas brīvības cīņās kritušos varoņus. Visu šo nedēļu un līdz 18. novembrim Patriotu nedēļas ietvaros LNT vēstīs par daudziem dažādiem pasākumiem, vēsturi, īpašiem cilvēkiem, kuri ir starp mums, un par īpašām akcijām, kas šajās dienās tiks rīkotas.

Skaties interviju ar jaunsargiem šeit!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Margots Stirna
  +3

  Margots Stirna

  Kad būs tiešām jākaro, cerams, ka neņemsiet savus vārdus atpakaļ.

  11.11.2015 10:17

 • Una
  0

  Una

  Ja būtu šo jauniešu vecumā.tad rīkotos tieši šādi.paldies latviešu ģimenēm par jauno paaudzi

  16.11.2015 15:17

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas