Mēģina glābt ventilācijas šahtā iekritušu dzīvnieku

0 komentāri

Nepalikt vienaldzīgam arī tad, kad mūs palīgā sauc mazākie brāļi, – tieši tā ir īpašība, kas joprojām pierāda, ka esam cilvēki. Cilvēcisku attieksmi šodien parādīja arī būvvaldes darbinieces, kuras centās glābt ventilācijā iestrēgušu dzīvnieku.

Šorīt glābšanas dienesta vīri saņēma uzsaukumu uz Vecrīgu, Amatu ielu, kur atrodas pilsētas Būvvalde. Izrādās pašvaldības darbinieki, ierodoties birojā, sadzirdējuši sienā savādu troksni un nespējuši palikt vienaldzīgi. Viņiem šķitis, ka ventilācijas šahtā iekritis putns vai kaķis.

Šī glābšanas operācija diemžēl tā arī noslēdzās – bez rezultāta. Jāpiebilst, ka kopumā glābēji ik gadu steidzas palīgā ļoti daudziem ķibelē nonākušiem dzīvniekiem.

Šogad izglābti 666 kaķi, suņi, putni un citas dzīvās radības.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas