Mednieki upē izmet dzīvnieku iekšas un ādas

0 komentāri

Zasas ciematā kādā upē melnos atkritumu maisos atrastas meža zvēru iekšas, atliekas un ādas. Aizdomas krīt uz vietējiem medniekiem.

Zvēru atlikumi bijuši iepakoti astoņos melnos maisos, un daļa to satura jau ir aizskaloti upē. Pāri laukam pie upes redzamas iebrauktas mašīnas pēdas.

Blakus vietai, kur atrasti maisi, atrodas arī kāda nomaļa māja, kuras saimniekam pieder teritorija, kur atrastas dzīvnieku atliekas. Zināms, ka arī šīs mājas saimnieks aizraujas ar medniecību.

Raidījumam Bez Tabu izdodas sazvanīt šīs mājas un teritorijas saimnieku, taču viņš savu dalību pastrādātajā noliedz. Viņš apgalvo, ka pats mēģina noskaidrot, kurš izmetis dzīvnieku atliekas, taču vēl neesot ticis skaidrībā.

Plašāk uzzini video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas