Mediķiem un policijai 16. marta pasākumi aizritējuši mierīgi

0 komentāri

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) pārstāve Inese Krieviņa informē, ka 16. marta pasākumos piedalījās ap 200 RPP darbinieku, kuri sadarbojās ar Valsts policiju (VP). 16. marta pasākumi aizvadīti mierīgi un bez ievērojamiem starpgadījumiem.

Tāpat arī pie Neatliekamā medicīniskā palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem, kuri atradās pasākumu norises vietās, pēc palīdzības neviens pasākumu apmeklētājs nevērsās, informē dienesta pārstāve Inga Vītola.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņots, ka šogad 16. marta pasākumi Rīgā, pie Brīvības pieminekļa, pulcēja vairākus simtus iedzīvotāju un aizritēja bez īpašiem starpgadījumiem.

Norisei pie Brīvības pieminekļa kopumā tika pieteikti četri pasākumi, kas saistīti gan ar leģionāru piemiņu, gan nosodījuma paušanu nacismam. Kopumā tie pulcēja vismaz 1500 cilvēku.

Šie pasākumi aizritējuši mierīgi, un policija sākusi vien divas administratīvās lietvedības. Viena sākta par gadījumu, kad kāda kundze mēģinājusi traucēt leģionāru piemiņas gājienu, savukārt otrā gadījumā bez saskaņojuma ar policiju gaisā virs Brīvības pieminekļa laukuma tika lidināts bezpilota lidaparāts ar kameru. Policija noskaidrojusi, ka lidaparātu izmantojuši žurnālisti.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas