Mediķiem nākamgad algas pieaugs par 7%

1 komentārs

Nākamgad lielai daļai mediķu vidējā darba samaksa pieaugs par 7%, tomēr daļai medicīnas māsu algas palielināsies pat par 10%.

Minētais algu pieaugums ir saistīts ar valdības šogad piešķirtajiem 10 miljoniem eiro darba samaksas paaugstināšanai medicīnas nozarē strādājošajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veselības ministrija un Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) šodien vienojās par galīgo modeli šīs naudas sadalei.

Vidēji darba samaksa par 7% pieaugs ārstiem, ārsta palīgiem un medicīnas māsām. Daļai medicīnas māsu atalgojums pieaugs pat par 9% vai 10%.

Tāpat par aptuveni 3,5% algas pieaugs slimnīcu atbalsta personālam.

Savukārt salīdzinoši mazāks atalgojuma pieaugums gaidāms jau šobrīd augsti atalgotiem ārstniecības iestāžu darbiniekiem, kā arī zemāk kvalificētajiem darbiniekiem, kuru algas pieaug jau saistībā ar minimālās algas celšanu.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    0

    Nu re

    Kaut cik taisnīgs lēmums vismaz mediķiem.

    14.12.2015 15:07

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas