Mazajā Juglā atkal strauji ceļas ūdens līmenis; Salaspils pašvaldība situāciju kontrolē

0 komentāri

Mazajā Juglā atkal strauji ceļas ūdens līmenis, informē Salaspils novada dome. Domes pārstāve Lolita Trukšāne norāda, ka Salaspils pašvaldība situācijai seko nepārtraukti. Visu diennakti applūstošajās teritorijās dežurē pašvaldības policijas ekipāžas, situāciju nepārtraukti uzrauga arī pašvaldības civilās aizsardzības speciāliste Dzintra Mūrniece.

Iedzīvotāji ar pašvaldības mājaslapas un sociālo tīklu starpniecību ir informēti par rīcību ārkārtas situācijā, applūstošajās teritorijās ir izvietota informācija par to, kā rīkoties un kādu palīdzību var gaidīt no pašvaldības.

Pašlaik ūdens līmenis upē ir stabilizējies, informē civilās aizsardzības speciāliste Dzintra Mūrniece. Pusdienlaikā ūdens līmenis upē bija cēlies par vairākiem centimetriem, bet no plkst. 16.00 pēcpusdienā sācis kristies, pastāstīja Mūrniece.

Jau ziņots, ka pie ūdens līmeņa celšanās upē varētu būt vainojami tilta remontdarbi pie Juglas papīra fabrikas, kā arī lielais nokrišņu daudzums.

Jau ziņots, ka 17. oktobrī Salaspils pagastā cēlās ūdens līmenis Mazās Juglas upē un ugunsdzēsēji no applūdušajām mājām izglāba piecus cilvēkus, tostarp grūtnieci ar bērnu, divus pensionārus un suni. Saleniekos bija applūdušas 40 mājas, savukārt Avotos – 20 mājas. Ugunsdzēsēji apsekoja arī Vācu kalnus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas