Mātes dienā kormūzikā debitēs mūzikas žurnālists Uldis Rudaks un mūziķis Arstarulsmirus

0 komentāri

Svētdien, 8. maijā, Mātes dienā pulksten 15.00 kultūras pilī Ziemeļblāzma pirmo reizi ieelpos 13 mūsdienu komponistu jaundarbi, kas rakstīti īpaši Jasmīnas korim – jaunpienācējam Latvijas koru elitē.

Tas esot zināms eksperiments, jo līdzās tādiem autoriem kā Renārs Kaupers, Raimonds Tiguls, Goran-Gora un Jānis Šipkēvics juniors kormūzikā debitēs arī mūzikas žurnālists Uldis Rudaks un mūziķis Arstarulsmirus.

Plašāk par šo un citiem interesantiem jaunumiem – piektdien, 6. maijā, LNT raidījumā 900 sekundes!

Mūziķis Arstarulsmirus raidījumam 900 sekundes atzīst, ka šis pasākums viņam ir ne vien debija kormūzikas žanrā, bet atgriešanās mūzikā vispār.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas