Maskavas policija aizturējusi miermīlīga protesta dalībniekus

0 komentāri

Maskavas policija svētdien aizturēja sešus akcijas “Mēs ar tevi, Ukraina” dalībniekus, kuru apģērbā bija Ukrainas karoga krāsas.

Vakar Puškina laukumā bija sapulcējušies aptuveni divdesmit cilvēki, kuru apģērbā bija Ukrainas karoga krāsas. Brīdī, kad akcijas dalībnieki gatavojās doties uz Manēžas laukumu, likumsargi vienu pēc otra sāka aizturēt cilvēkus, kuriem apģērbā bija zilā un dzeltenā krāsa. Viens no aizturētajiem akcijas dalībniekiem mikroblogošanas vietnē ”Twitter” ierakstīja, ka viņš bija ģērbies zilos džinsos un dzeltenā t-kreklā. Aizturētajiem aktīvistiem līdzi protesta laikā nav bijis nedz plakātu, nedz karogu, turklāt vietnē “YouTube” publicētā video redzams, ka aizturēšanas brīdī liela daļa protestētāju sēdējuši uz soliņa un ar īpašām aktivitātēm neizcēlās.

Akcijas dalībnieki aicinājuši visus, ”kuri saprot, pie kā novedīs joprojām notiekošā Krievijas agresija Ukrainā, piecelties un iziet ielās”.

Video zemāk redzams, kā Maskavas likumsargi aiztur miermīlīgā protesta dalībniekus:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas