Mārupes iedzīvotāji nav mierā, ka jaunā dzelzceļa līnija vedīs gar māju logiem

0 komentāri

Kļuvuši zināmi jaunākie Rail Baltica dzelzceļa trases tehniskie risinājumi. Tuvojas noslēdzošās iedzīvotāju apspriedes trases skartajās pašvaldībās, tāpēc rasējumos nu jau pavisam skaidri iezīmējas šķērsojuma vietas ar ceļiem un upēm, kā arī vērienīgās izmaiņas Rīgas vaibstos.

Lai arī iedzīvotāju iebildumi iespēju robežās ir ņemti vērā, daļa Mārupē dzīvojošo joprojām ir neapmierināti, jo dzelzceļa līnija vedīs gar māju logiem.

Sabiedrisko apspriešanu laikā ir ņemti vērā iedzīvotāju priekšlikumi un veiktas izmaiņas projektā. Zem esošajām sliedēm Torņakalnā paredzēts izbūvēt tuneli. Vairums Torņakalna iedzīvotāji ar paredzēto Rail Baltica maršrutu ir samierinājušies.

Visneapmierinātākie ir Mārupes pagasta iedzīvotāji, gar kuru māju logiem paredzēta dzelzceļa trase. Viņi atzīst, ka spiesti sadzīvot ar Rīgas apvedceļa un arī ar zemu lidojošu lidmašīnu troksni. Tagad būšot jāsadzīvo ar dzelzceļu.

Ko par Rail Baltica dzelzceļa trasi saka Mārupes iedzīvotāji, skaties LNT Ziņu sagatavotajā sižetā!

Kā pirmo Rail Baltica maršruta posmu paredzēts sākt projektēt un būvēt 27 kilometrus garo Rīgas posmu.

Iedzīvotāji, gar kuru īpašumiem virzīsies dzelzceļa trase, cer, ka pašvaldība to ņems vērā un vismaz piemēros nekustamā īpašuma nodokļa atlaides.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas