Mārupes iedzīvotāji nav mierā, ka jaunā dzelzceļa līnija vedīs gar māju logiem

0 komentāri

Kļuvuši zināmi jaunākie Rail Baltica dzelzceļa trases tehniskie risinājumi. Tuvojas noslēdzošās iedzīvotāju apspriedes trases skartajās pašvaldībās, tāpēc rasējumos nu jau pavisam skaidri iezīmējas šķērsojuma vietas ar ceļiem un upēm, kā arī vērienīgās izmaiņas Rīgas vaibstos.

Lai arī iedzīvotāju iebildumi iespēju robežās ir ņemti vērā, daļa Mārupē dzīvojošo joprojām ir neapmierināti, jo dzelzceļa līnija vedīs gar māju logiem.

Sabiedrisko apspriešanu laikā ir ņemti vērā iedzīvotāju priekšlikumi un veiktas izmaiņas projektā. Zem esošajām sliedēm Torņakalnā paredzēts izbūvēt tuneli. Vairums Torņakalna iedzīvotāji ar paredzēto Rail Baltica maršrutu ir samierinājušies.

Visneapmierinātākie ir Mārupes pagasta iedzīvotāji, gar kuru māju logiem paredzēta dzelzceļa trase. Viņi atzīst, ka spiesti sadzīvot ar Rīgas apvedceļa un arī ar zemu lidojošu lidmašīnu troksni. Tagad būšot jāsadzīvo ar dzelzceļu.

Ko par Rail Baltica dzelzceļa trasi saka Mārupes iedzīvotāji, skaties LNT Ziņu sagatavotajā sižetā!

Kā pirmo Rail Baltica maršruta posmu paredzēts sākt projektēt un būvēt 27 kilometrus garo Rīgas posmu.

Iedzīvotāji, gar kuru īpašumiem virzīsies dzelzceļa trase, cer, ka pašvaldība to ņems vērā un vismaz piemēros nekustamā īpašuma nodokļa atlaides.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas